Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Módna Poradňa

Nosia páni pod košeľou v obleku nátelník?  

  %08. %01. %2018      Ako sa obliecť

Dobrý deň,

chcela by som sa opýtať, či nosia páni pod košeľou v obleku nátelník?

 


Eva Altmannová

odpoveď

Milá Eva,

to je veľmi individuálne. Záleží na tom, aké je počasie a čo je pánom pohodlné, čo im najviac vyhovuje. Celkom zvyčajne muži nosia pod košeľou tričko, je to však vhodné pre neformálny outfit s rozopnutou košeľou. Pod košeľu v obleku sa nosia nátelníky alebo tričká vyrobené zo špeciálnych materiálov, ktoré sedia presne na telo a nevytvárajú pod košeľou zbytočné preklady.

Čo sa týka Vašej otázky, tak môžeme povedať ÁNO, muži nosia pod košeľu v obleku nátelník aj tričko. Ale všeobecne sa títo muži delia na dva tábory. Jedni si nemôžu tričká a nátelníky vynachváliť, druhým pri pomyslení na ďalšiu vrstvu naskakuje husia koža.

My to vidíme asi takto. Spodná bielizeň (vrátane trička alebo tielka) bola pôvodne navrhnutá na to, aby sa človek čo najmenej zašpinil. Okrem toho tiež spodná bielizeň človeka chránila pred nepríjemnými, hryzavými materiálmi. Tielko alebo tričko pod košeľou v zimných mesiacoch zahreje, chráni košeľu pred potom a škvrnami od dezodorantu, a tiež zabráni chĺpkom na hrudi, aby sa dostali skrz košeľu. Čiže jednoznačnú odpoveď Vám asi úplne nedáme, možno by sme Vám poradili, aby ste si urobila osobný prieskum a mužov okolo seba sa opýtala.

Pekný deň, Nikol z www.differenta.sk