Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Nezabudnite na Medzinárodný Deň Žien

  %04. %03. %2020      Zo sveta módy

8. marca je už v nedeľu a mnoho krajín sveta si opäť pripomenie silu žien, ktoré bojovali za rovnoprávnosť, volebné práva, odstránenie diskriminácie a spravodlivosť. Áno, MDŽ nie je len takým hocijakým prežitkom socializmu, ale zmysluplným sviatkom, na ktorý by sme nemali zabúdať.

Predtým bol symbolom tohto sviatku červený karafiát. Dnes už sa ale daruje skôr z recesie... Zvoľte tento rok namiesto kvetov módny darček, ten na rozdiel od kvetiny nezvädne a bude vami obdarovanú ženu tešiť oveľa dlhšiu dobu. Mrknite, ktorými darčekmi môžete kvety nahradiť?

Sviečky prevoňajú domov rovnako krásne ako kvety

Snáď každá žena má sviečky rada. Prevoňajú interiér na dlhé hodiny a sú aj krásnou dekoráciou. Môžete ju darovať mamičke, babičke, tete alebo kamarátke. Značky Yankee Candle, Rewined WoodWick, ktoré zaujmú nielen svojou arómou, ale aj praskajúcim dreveným knôtom. Navyše pre každý mesiac určujú dve vône, hodiace sa k danému obdobiu. A tie získate za zvýhodnenú cenu. Takže takýmto darčekom potešíte svoje drahé ženy aj svoju peňaženku.

sviečky Yankee Candle

Miesto kvetín, kvetinové šaty

A je to tu! Jarná kolekcia šiat, nad ktorými by srdce vašej partnerky zaplesalo. Chcete predsa, aby jej to pristalo, nie? Tak dajte na náš tip a darujte jej k MDŽ šmrncovné šaty Desigual s kvetinovými vzormi, v ktorých aj ona rozkvitne.

Sú ale ženy, ktoré si na šaty nepotrpia, a ani tie by nemali prísť skrátka. Skvelým tipom môžu byť napríklad tričká a topy z jarnej kolekcie, ktoré sa hodia na každý deň, k nohaviciam aj sukniam, a dámy si ich teda naozaj užijú, nech bude akékoľvek počasie.

dámske jarné šaty

Omotať si...

... ženu okolo prsta, šatku okolo krku. Šatkou nikdy nič nepokazíte, je super tipom na darček nielen k MDŽ. Nosiť sa dá po celý rok, v zime zahreje, v lete oživí plavky ako pareo a počas ostatných dní dodá šmrnc každému outfitu. Pre milovníčky pestrých farieb, ktoré nechcú zapadať do davu, sa hodia šatky Desigual, pre romantické duše jemné šatky Moodo a k elegantným dámam luxusné Guess.

štýlové dámske šatky

 

Publikoval: Katka Kocandrlova

Páčil sa vám článok?