Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Nebuďte za domáce ,, puťku "Oslňte doma s dokonalým outfitom

  %23. %04. %2016      Zo sveta módy

Tiež máte niekedy pocit, že keď ste doma, ste úplne nepríťažlivé? Nemáte na sebe žiaden make-up, vlasy máte ledabolo zviazané do nejakého drdolu a to, čo máte na sebe snáď ani nestojí za reč? A tiež máte niekedy pocit, že by ste s tým chcela niečo urobiť, pretože si myslíte, že aj keď ,, doma je doma ", tak by ste sa predsa len rada blysla v partnerových očiach? Máme pre vás jasné riešenie, vylaďte svoje domáce oblečenie vo štýlu značky Desigual alebo Diesel a uvidíte, že všetky tieto pocity budú tie tam ...;)

Na našom e-shope ponúkame široký výber z domáceho oblečenia od najrôznejších overalov, teplákov, legíny, kraťasov, tričiek, pare a mikín až po nočné košele alebo župany. Desigual si pre rok 2016 navyše svoju kolekciu vyšperkoval do tých najmenších detailov, a tak všetky uvedené kúsky k sebe dokonale ladia. Však posúďte sami.

Domáce kúsky od značky Desigual

Ani značka Diesel nezaháľala a v tohtoročnej kolekcii predstavila fajnové, štýlové a kvalitné kúsky, v ktorých sa budete cítiť nielen dobre, ale budete v nich aj dobre vyzerať. A tak sa aj môže stať, že sa napríklad váš kuchynský kútik premení v módnej mólo;).

Dokonalé kúsky od značky Diesel

PS: Nebuďte domáce puťka, ale buďte kráľovnou vašej domácnosti.

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?