Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Nazúvačky

  %12. %07. %2019      Zo sveta módy

Jar a leto sú ideálnym časom na nazúvačky. Nazúvačky máme radi, pretože sa do nich ľahko obúva a ešte ľahšie vyzúva. Pozastavili ste sa niektorí nad ,,nazúvačkami"? Tak takto, niektorí totiž nemusia vedieť, čo sa pod týmto pojmom myslí. Poďme si to vysvetliť. Iný kraj, iný mrav a tak, aj keď všetci žijeme v jednej krajine, nemusíme si vždy stopercentne rozumieť. A pretože sme módny eshop, tak sme sa nad tým chceli pozastaviť. Čítajte.

nazouváky Crocs

Nazúvačky sú podľa väčšiny všetky topánky, ktoré sa nazúvajú. Logicky. My na Differente im hovoríme šľapky. No a aké nazúvačky tento rok frčia? Tak určite slide šľapky, bez tých by ste v lete nemali existovať. Pretože nielen, že sú ,,in", ale sú hlavne pohodlné a hodia sa ku všetkému. K džínsovým kraťasom, ale napríklad aj k dámskym šatám.

Potom sa medzi nazúvačky môžu radiť napríklad aj zdravotné šľapky, do tých by sme jednoznačne zaradili šľapky Crocs, ktoré sú vyrobené zo špeciálneho a ultraľahkého materiálu Croslite, majú ortopedicky tvarovanú vnútornú stielku, ktorá navyše disponuje masážnymi bodmi. Za typické nazúvačky sa bezpochyby môžu považovať klasické dierované Crocsky, ktoré pred niekoľkými rokmi obleteli celý svet a ktoré dodnes miluje a nenávidí celá spoločnosť.

Vedľa rozhodne nešliapnete v nazúvačkách/šľapkách od značky Calvin Klein alebo Tommy Hilfiger. Vyberať si môžete z najrôznejších farieb a dizajnov. Dokonca sa môžete ladiť aj so svojou drahou polovičkou.

nazouváky Calvin Klein

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?