Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Nákup vianočných darčekov cez internet. Ako na to?

  %04. %12. %2013      Zo sveta módy

Poznáte to- Vianoce za rohom a na nákup darčekov nie je čas. Ste aj vy zvyknutí nakupovať svojim blízkym darčeky z pohodlia domova pri šálke horúcej kávy alebo čaju? Veď komu by sa chcelo preplietať medzi regálmi v hrubých vrstvách oblečenia a s rukou plnou tašiek. Ostatne doplnky rovnako najlepšie kúpime cez internet, kde máme nepreberné množstvo na výber. Má to ale aj svoje úskalia. V nasledujúcich bodoch Vám prinášame rady a tipy na čo si dať pozor a ako čo najlepšie darčeky online zaobstarať.

ako-nakupovať-na-internete zdroj: google.com

topánky

Každá značka topánok má svoju odchýlku od veľkosti, preto to môže byť tvrdý oriešok vybrať pár, ktorý vám sadne. Pokiaľ si topánky kupujeme cez internet, je dobré si nohu zmerať, môžete sa tak vyhnúť prípadnému vrátení. Zmerajte si vždy obe nohy, dĺžka sa môže líšiť. Ak je rozdiel výrazný, zvoľte radšej väčšiu veľkosť. Každý dobrý e-shop potom ponúka tabuľku veľkostí , kde uvádza i dĺžku nohy / stielky v milimetroch.

CROCS Equestrian CROCS Equestrian black

topánky Desigual topánky Desigual

Kabelka nepostrádateľná priateľka žien

Ak si chcete kupovať drahý luxusný kúsok, radšej zájdite do značkového butiku a nenakupujte je on-line. Kto by chcel tiež vyhodiť dve výplaty za napodobeninu. Jedinú výnimku tvorí oficiálny e-shopy daných značiek alebo zavedený portál so značkovým tovarom. Je tiež dôležité si prečítať v popise produktu rozmery, inak sa môže stať, že vám domov dorazí lístoček, do ktorého sa vám nevojde ani mobil a kľúče. Zvlášť ak zháňate kábla, do ktorej sa vám vojde laptop, dbajte na rozmery a objednajte radšej väčšie, pretože uvádzané rozmery bývajú vonkajšie a od vnútorných sa o kúsok líšia. Ďalším dôležitým údajom sú aj informácie o materiáloch, prípadne ako sa o ne priamo starať.

kabelka Michael Kors, zdroj: google.com kabelka Michael Kors, zdroj: google.com

kabelka desigual kabelka Desigual bowling franela

Pri vyberaní darčekov vám iste prácu uľahčí praktické tipy na darčeky v špeciálnych kategóriách, kde sa môžete inšpirovať. To ponúka napríklad e-shop Different.cz kde si môžete byť istí, že váš darček bude zaručene originálny a nemusíte si lámať hlavu s vhodnou veľkosťou, pretože vybrané kúsky v kategórii TIP NA DARČEK sú univerzálne.

zdroj: google.com zdroj: google.com

Určite tiež odporúčame si prečítať informácie o poštovnom, spôsobe doručenia, čase dodania a vrátenie tovaru. Výhodou sú samozrejme on-line obchody, kde garantujú poslanie ešte v deň, kedy ho objednáte.

A ako je to na Different.cz:

- poštovné nad 1000Sk je ZADARMO

- balíky odosielame ten istý pracovný deň (ak objednáte do 12:00). Druhý deň sú u Vás (na slovenskom o obyčajný deň dlhšie)

- vianočné darčeky môžete vymeniť do 10.januára. Všetok tovar máte normálne možnosť vrátiť do 14 dní bez udania dôvodu. Pripíšte rovno č. Účtu alebo za čo si prajete výmenu. Ponechajte prosím na tovar visačku bez ceny;)

- keby bol počas objednávky, cesty k Vám alebo doručovanie AKÝKOĽVEK PROBLÉM, tak sa nás nebojte kontaktovať. Urobíme všetko pre Vašu úplnú spokojnosť!

- mrknite do sekcie TIPY NA DARČEKY . Možno Vám tam niečo trkne;)

- sme oficiálny predajcovia všetkých nami ponúkaných značiek. Máte 100% istotu originality všetkých kúskov a kvalitného servisu.

PRAJEME VÁM KRÁSNE VIANOCE! BUĎTE DIFFERENT ...

Publikoval: Team Different

Páčil sa vám článok?