Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Najštýlovejšie doplnky do kúpeľne pre rok 2015?

  %18. %12. %2014      Zo sveta módy

Kúpeľňa. Miesto, kde sa majú ľudia cítiť dobre. Ste tam ráno, večer, v priebehu dňa nespočetnekrát. Čistíte si tam zuby, kúpete sa, sprchujete sa, umývate si ruky, líčite sa a vlastne tam toho robíte celkom dosť, že? A práve preto by mala vaša očistná miestnosť vyzerať vážne dobre. Trávite v nej veľa času, a kto by chcel byť v miestnosti, kde sa necíti skvele, nemá tam pekné veci a celé to tak ako nie je ono? Ja určite nie.

Na Different môžete nájsť úžasnú sekcii bytových doplnkov , kde sú napríklad nádherné župany, uteráky, kozmetické taštičky, dekorácie a podobne.

Začneme napríklad so župany. Kto by si nechcel zachovať tie krásne okamihy vo voňavej a horúcej vani? Len tie vám zachová príjemný a hrejivý materiál županu Desigual , ktorý nielen dodáva kúpeli tie krásne chvíle i po nej, ale aj nádherne vyzerá.

župan Desigual župan Desigual

Ďalej tu máme uteráky Desigual . Tých je na sklade celá rada. Rôzne farby, tvary, proste krása. Kto by si chcel utierať ruky, tvár alebo iné časti tela do fádneho uteráka, keď môže mať tento krásny a veselý, ktorý všetci pochváli a niektorí budú dokonca aj závidieť.

uterák Desigual uterák Desigual

uterák Desigual uterák Desigual

Uterák Desigual farebný Uterák Desigual farebný

Uterák Desigual farebný Uterák Desigual farebný

Všade po kúpeľni sa vám váľa šminky? Chcete si ich vziať so sebou do kabelky, ale vaša taštička je stará a nudná? Máme pre vás riešenie. Kozmetické taštičky na Different.cz sú z kvalitných materiálov. Zmestí sa vám do nich všetko, čo potrebujete a hlavne sa za ne nemusíte hanbiť, ak je vyberiete napríklad v reštaurácii pri chvíľke na prepudrovanie nošteka.

Prezrite si kozmetické taštičky a rozmyslite, či by si vaša kúpeľňa nezaslúžila trochu čerstvého vánku.

Zaujímavá kozmetická taštička Zaujímavá kozmetická taštička

Desigual kozmetická taštička Desigual kozmetická taštička

Desigual kozmetická taštička Desigual kozmetická taštička

Disaster Designs- kozmetická taštička Disaster Designs- kozmetická taštička

Publikoval: Team Different

Páčil sa vám článok?