Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Nahliadnite pod pokrievku Different.cz

  %08. %09. %2016      Zo sveta módy

Všetko v Different robíme otvorene. Nie sme investorská skupina ktorá dostala 500 miliónov a teraz tu robí e-shop. Začali sme v Plzni na vysokej škole, pretože sme jednoducho mali pocit, že česká módna scéna by si zaslúžila svieži vánok. A teraz sme tím ľudí, ktorí jednoducho majú svoju prácu radi, nevadí im zostať v nej o pár hodín dlhšie a majú jeden cieľ: Čo najviac spokojných zákazníkov.

Pretože bez vás - našich spokojných zákazníkov - by bola naša práca úplne k ničomu ...

Tak s nami poďte nahliadnuť pod pokrievku časti módneho e-shopu Different.cz :)

vstupná hala

Vstupná hala. Meetingy alebo prezentácie? Vítanie návštev? Na to používame našu vstupnú halu. Používame ju vlastne na všetky stretávania. Keď si chce niekto niečo vydiskutovať, ide sem. Keď si chce niekto s niekým pokecať, ide sem. Keď niekoho niečo / niekto naštve, tak sa ide zosunúť ... To pomáha!

Dvere do skladu

Priamo zo vstupnej haly možno vstúpiť do hlavného skladu. V ňom máme veľká vstupné brány, aby veľké zásielky zo Španielska, Brazílie, Talianska, Holandska a ďalších destinácií nám vodiči môžu jednoducho z nákladiakov dávať dole rovno do skladu. Treba len krabíc na balenie zásielok spotrebujeme mesačne tisíce a aj tie je nutné dobre uskladniť, aby boli po ruke a pritom je z kamiónu mohli jednoducho zložiť a umiestniť k nám na skladové miesto.

Na balíkoch pultoch sa všetky pripravené zásielky starostlivo kontrolujú a kompletizujú do krabíc.

Je tam tiež expedičné miesto, na ktoré pripravujeme vaše hotové a zabalené zásielky. A z neho si ich potom vodiči prepravných spoločností naberajú do svojich áut a preváža až do vašich rúk;)

Tu sedí našu markeťáci pre českú, slovenskú aj rumunskú verziu Different. Vymýšľa čo nové pre vás prichystať a ako vám ukázať, že to v Different.cz naozaj robíme srdcom as obrovským nadšením. O tom totiž Different je ...

Keď nám voláte alebo mailom, tak s vami komunikujú holky z našej zákazníckej linky. Tie sedia tu. Schválne v miestnosti, kde sa môžu zatvoriť, aby vás dobre počuli a pritom s dverami priamo do centrálneho skladu. A tak, keď od nás chcete premerať potrebné vaše budúce nové jesenné šaty , len zabehneme vyhľadať daný kúsok do regálu a behom pár minút od nás máte odpoveď;)

Sem chodíme na koberček.
Ale ako vidíte, žiadny tu nie je. My sa všetci totiž dosť snažíme, aby ho Milan nemusel zaobstarať :)

Tu relaxujeme a v pokoji jeme. Ono totiž, hoci sa to nezdá, tak u spoločného obeda ľudia vymyslia veľa nových vecí :) A keď niekto prinesie buchtu z domova? Je to sen!

Kúsok za dverami je kuchynka, bez ktorej by sme fungovať nemohli. Kafe je dosť dôležitá súčasť nášho pracovného života! Hlavne, keď nám začnú navážať novej kolekcie a my pridávame na e-shop prakticky dňom i nocou :)

A hádajte, čo robíme tu? :)

Tak teraz viete, ako to u nás (aspoň v časti) vyzerá. A verte nám, že vždy budeme robiť všetko pre to, aby sme vám hľadali tie najzaujímavejšie svetové módne značky, aby sme vám radili tak, ako to len bude v našich silách ... a aby sme tú našu "different plachetnici" posúvali ďalej. Aj keby to malo znamenať, že si jednoducho vyhrnieme rukávy a budeme do plachiet fúkať pusou ... Ďakujeme, že ste s nami different.

Publikoval: Milan Polák

Páčil sa vám článok?