Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Na začiatok jesene, mokasíny od Emu

  %24. %09. %2018      Zo sveta módy

Pre zahriatie nožičiek mojich, topánky Emu musím mať!

Prechodné obdobie, kedy sa vám ešte nechce z balerínok, ale na zimné členkové topánky sa tiež ešte necítite. Máme ideálne obutie, ktoré si získa vaše nohy aj vaše srdce.

Mokasíny slušivého tvaru sú z pravej ovčej kože, "vystlanej" ovčou vlnou, ktorá doslova pohladí vaše chodidlá. Podrážku majú gumovú, a aby sa v nej vonku dobre chodilo, má špeciálne tvarované drážky na odvod vody. Navyše je protišmyková, takže sa nemusíte báť, že by vám niekde pošmykol noha.

emu Amity

Ako vždy je na výber z viacerých designov - každý je iný, ale všetky majú spoločné to, že zaujmú na prvý pohľad! Vkĺznuť môžete do Emu mokasín v luxusnom prevedení s metalickými odleskami a romantickú mašličkou, ktoré sa skvele hodia k elegantným či ležérnom outfitom alebo do varianty jednofarebné, decentné, ktorá sa hodí skrátka ku všetkému.

emi Amity

emi Amity

Tieto Emu navyše oceníte nielen v jesennom období, ale aj na jar, až vysvitne prvé slnečné lúče, ale teplomer ešte nebude priaznivý nezateplenými topánkam.

Už ste sa zamilovali? Ak nie, je potreba tieto mokasíny vyskúšať na vlastnej koži - potom už váhať nebudete, naopak - nebudete je chcieť zložiť!

emu shoes

Publikoval: Katka Kocandrlova

Páčil sa vám článok?