Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

MY OPS! - doplnky, ktoré dávajú zmysel

  %19. %05. %2016      Zo sveta módy

Talianska značky Ops! Objects prichádza do Čiech s novinkou zvanou My Ops! Nemáte tušenie o čom hovoríme? Nebojte, za chvíľu sa všetko dozviete. Ale vezmeme to pekne postupne.

Značka Ops! Objects pochádza z Talianska a ponúka všemožné doplnky, šperky a ozdoby, ktorých základom je plastový alebo silikónový materiál. Pracujú tiež s nerezovou oceľou as ďalšími kovmi. Materiály rôzne kombinujú, zdobia farebnými kameňmi a perlami, a tak sa nie je čomu diviť, že ich doplnky sa pýši statusom - LUXUS.

náramky Ops! Objects

Zvláštnosťou doplnkov OPS! Objects je tiež netradičné vanilková vôňa a neotřepaný dizajn. Dizajnové plastové módne doplnky sú skrátka módnou vychytávkou, ktoré neodoláte.

Revolučný novinkou je séria, ktorú nazvali My Ops! Keď už sme vám predstavili typický dizajn značky, hravo si môžete predstaviť aj My Ops! Jedná sa o sadu šperkov, retiazok alebo náramkov, ktoré taktiež nesú obľúbené silikónové srdiečko, ale navyše si ho môžete vybaviť podľa svojich predstáv. My Ops! je retiazka s príveskom, ktorý je vyrobený sa silikónového ,, rámčeka "a plastového srdca. Potom si zaobstaráte miniatúrne symbolické ikonky, ktoré vystihujú vašej aktuálnej náladu.

prívesok My! Ops

Svoj Ops! vytvorte tak, že vyberiete zo silikónového rámu srdca, otvorte ho a vložíte ikonky, tie môžete ľubovoľne zamieňať podľa nálady alebo aktuálnej situácie. Ak ste napríklad čerstvo zasnúbení, vyzdobíte sa setom LOVE so zásnubným prstienkom. Ak milujete domácich miláčikov, vyzdobíte sa ikonkami so psom a kostičkou.

Skrátka značka Ops! Objects rovnako tak, ako Pandora chcela vyjadriť určitý zmysel, ktoré prezentujú doplnky, ktoré práve nosíme. Chcela vyjadriť úžasné poslanie šíriť radosť, lásku, šťastie alebo priateľstvo. Táto sada sa zároveň stáva skvelým typom na darček, tak sa nechajte inšpirovať ...;)

Nechajte sa inšpirovať napríklad týmto videom ...;)

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?