Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Must have plavky pre leto 2019

  %03. %06. %2019      Zo sveta módy

"Tento rok do plaviek nejdem!", hovoríte alebo počúvate viac než často? Nejaké to kilo navyše a vy sa zdráhate vyraziť k moru, k bazénu alebo aj k rybníku? Hanblivosť stranou, dámy! Veď svetovým trendom je láska k vlastnému telu, tak ukážte, že sa nehanbíte za svoje krivky a predveďte ich svetu hrdo, v skvele sadnúcich plavkách svetových značiek Calvin Klein, Tommy Hilfiger a Desigual.

plavky

Jednodielne plavky

Jednodielne plavky zažívajú veľký comeback! Boli doby, kedy si ich obliekali len malé dievčatká alebo, naopak, dámy v rokoch. Tie doby sú ale dávno preč a už niekoľkú sezónu po nich lačne siahajú dievčatá "krv a mlieko"  a aj tie, čo "majú 50 kg aj s posteľou". Prečo? Pretože dokážu byť prekliato sexi! Hlboký výstrih, štýl pobrežnej hliadky alebo efektívne priestrihy na bokoch - stačí si vybrať.

jednodielne plavky

Dvojdielne plavky Calvin Klein

Milovníčky dvojdielnych plaviek iste poteší široký výber z kolekcie plaviek pre jar leto 2019 od značky Calvin Klein. Klasické spodné diely, vysoké nohavičky alebo vykrojenejšie, so zaväzovaním po stranách, môžete podľa ľubovôle kombinovať s vrchnými dielmi v podobe trojuholníkových bikín, bandeau strihu alebo športového crop topu.

Každý model navyše zdokonaľujú neprehliadnuteľné detaily, ako prestrihy, široké pásy s logami značky alebo rajcovná sieťovina.

Calvin Klein dvojdielne plavky

Dvojdielne plavky Tommy Hilfiger

Ikonická farebná kombinácia, športové ale aj ženskosť zvýrazňujúce strihy plaviek Tommy Hilfiger rozhodne stoja za pozornosť. Tej by ale nemali uniknúť ani crop topy so zipsami, skvele sa hodiace napríklad pre vodné športy.

 

Tommy Hilfiger dvojdielne plavky

Dvojdielne plavky Desigual

Záplava veselých farieb, tropických motívov, exotických kvetov a typických mandál. To sú plavky Desigual, v ktorých dokonale vynikne vaše opálenie aj vaša ženskosť. Kombinovať ich navyše môžete aj s Desigual plážovými košeľami dlhšieho strihu, v rovnakých dizajnoch.

Desigual plavky

 

Publikoval: Katka Kocandrlova

Páčil sa vám článok?