Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Multifunkčná kabelky

  %23. %08. %2017      Zo sveta módy

Ak módny návrhári svetoznámych značiek tento rok niečo naozaj vychytali, sú to multifunkčné kabelky. Predstavte si kabelku, ktoré môžete meniť tvar i vzhľad - 2v1 alebo 3v1, nie je to sen? Nie je, také kabelky naozaj existujú a my vám to dokážeme.

Desigual

Značka Desigual je známa svojimi vychytanými kabelky, ktorým môžete meniť veľkosť - či už rozmerom alebo objemom. Ešte navyše totiž predstavila obojstranné kabelky s úplne odlišným dizajnom už v minuloročnej kolekcii jeseň / zima. Tento rok však prichádza s kabelkami 3v1, čo znamená, že nielen, že si kabelku môžete obrátiť podľa toho, aký outfit na seba zrovna oblečiete, ale navyše obsahuje tzv. Vnútorné vak, s praktickými vnútornými vreckami na drobnosti, ktorý z kabelky môžete vybrať, pripnúť k nemu prídavný, nastaviteľný popruh a vznikne vám malá crossbody kabelka. Výhodou je, že takáto 3v1 kabelka Desigual je približne za rovnakú cenu, ako ktorákoľvek iná.

kabelka Desigual

Ďalšou vychytávkou, s ktorou Desigual tento rok prichádza a ktorú nesmieme zabudnúť spomenúť, je kabelka s vymeniteľnou chlopňou. Takúto kabelku môžete mať po odopnutí a pripnutie zipsu v zadnej časti klopy každý deň inú.

kabelka Desigual

Calvin Klein

Ani veľký obľúbenec nezostáva pozadu a prichádza na módne trh s obojstrannými kabelkami Calvin Klein . Nutné povedať, že kontrast každej strany je naozaj výrazný - čierna vs. biela, modrá vs. púdrová. Menšie alebo väčšie. Skrátka multifunkčnému využitie sa medze nekladú. A nechceme nič hovoriť, ale uznajte sami, že tomu sa jednoducho nedá odolať.

Kabelka Calvin Klein

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?