Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Módny hit - JUTA

  %07. %06. %2021      Zo sveta módy

Vcelku hrubý materiál spájaný skôr s poštovým vrecom alebo lanom si získal svoje miesto aj na poli módy. Juta! Nájdete ju na topánkach, kabelkách, batohoch, šperkoch aj opaskoch alebo peňaženkách. Kto nemá na túto letnú sezónu nič s jutou mal by to rýchlo napraviť.

Juta je eko!

Nie je to ale len o paráde a líbivosti. Juta je navyše prírodným materiálom, nie je toxická a biologicky sa rozkladá. Urobí radosť teda nielen milovníčkam aktuálnych trendov, ale aj příznivkyním eko módy, o ktorej sa hovorí stále viac a častejšie. Chceme predsa našu planétu udržiavať čistejšie a zdravšie.

Doplnky s jutou navyše ľahko skombinujete s ďalšími kúskami zo svojho šatníka alebo aj medzi sebou. Pôsobí nadčasovo, a tak si ich užijete po viac jarných aj letných sezón.

Obujte sa do toho!

Espadrilky si svoje miesto, na popredných priečkach medzi topánkami na jar a leto, vydobyli už dávno a stále sa ho drží. Aby nie, sú pohodlné, ľahké a hodí sa k nohaviciam aj šatám. K nim je určite bude hodiť kabelka či štýlový batôžtek s jutovými detailmi a potom už len džínsy napríklad od značky Moodo , ktoré si obľúbilo mnoho žien alebo slušivé šaty Blutsgeschwister , v ktorých vás len tak niekto neprehliadne.

Publikoval: Katka Kocandrlova

Páčil sa vám článok?