Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Módní doplňky Desigual SS17

  %02. %03. %2017      Zo sveta módy

Sľubujeme vám, čo sme vám sľúbili v predchádzajúcom článku novej kolekcie Desigual na jar / leto 2017 a predstavíme vám nové, vychytané a originálne doplnky. Módne doplnky Desigual určite všetci poznáme, sú populárne pre ich divoké vzory a atypické tvary. Ako sme už spomenuli, Desigual tento rok prišiel s oveľa umiernenejšou kolekciou a to sa samozrejme týka aj doplnkov. Poďme si teda niektoré predstaviť.

Kabelky

Kabelky Desigual predstavuje opäť pestrofarebné, vzorované, športové a elegantné, ale aj jednofarebné. Niektoré kúsky sa dajú všelijako tvarovať - ​​zväčšovať, zmenšovať, iné prevracať a ďalšie sa dajú nosiť jednoducho a elegantne. Sú teda vhodné pre všetky dievčatá a ženy rôzneho veku i postavenia.

kabelka Desigual

kabelka Desigual

Peňaženky

Peňaženky Desigual majú opäť rôzne tvary a veľkosti, sú divoké, ale aj umiernené. Skladné a niektoré môžete nosiť aj ako listové kabelky. Všetky majú ale niečo spoločné, sú krásne, štýlové a praktické. Niektoré zladíte priamo s kabelkou v rovnakom designe a niektoré sa hodia k akejkoľvek inej taške.

peňaženka Desigual

Šperky

Novinkou je tiež spomínaný Boho Chic štýl, na ktorom sa Desigual vybláznil v podobe šperkov. Čo sa šperkov týka, výber je opäť rozmanitý a treba povedať, že šperky podliehajú aktuálnym módnym trendom.

náhrdelník Desigual

Šatky

Ak ešte nemáte šatku Desigual, tento rok si rozhodne vyberiete. Elegantná, ale aj športovejšia verzia, rôzne tvary a štýly, nekonečno možností ich uviazania. O čom sa môžete presvedčiť aj v našom videu.

šatka Desigual

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?