Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Móde doplnky Calvin Klein

  %20. %02. %2017      Zo sveta módy

Módnu značku Calvin Klein všetci veľmi dobre poznáte, dokonca viete, že vám spodnú bielizeň Calvin Klein už nejaký ten piatok ponúkame na našom eshope. Čo ale asi neviete je novinka, že vám teraz ponúkame omnoho viac, a to módne doplnky Calvin Klein. Milé dámy, dovoľte nám, aby sme vám predstavili kabelky, peňaženky a iné ,,krásky",  ktoré jednoducho - MUST HAVE!

Začalo to veľmi nenápadne, keď sme začali koketovať s myšlienkou, že Calvin Klein je super a že by sme sortiment tejto značky mohli rozšíriť. S touto myšlienkou sme sa chvíľu pohrávali, až sme sa zašli pozrieť, aké horúce kúsky Calvin Klein vlastne ponúka a podľahli sme. Keď k nám dorazila prvá várka, skoro sme si ich všetky rozobrali, nebojte, krv netiekla, ale všetci sme sa zhodli na tom, že tieto unikáty si proste musíme zaobstarať a keďže si tieto skvosty nechceme nechať len pre seba, máme pre vás malé odporúčania.

Dámske kabelky Calvin Klein

Kabelky Calvin Klein prepracoval do najmenších detailov, väčšina je vyrobená zo syntetickej kože, obsahuje niekoľko praktických priehradiek pre prehľadné usporiadanie, disponuje odnímateľným a nastaviteľným popruhom, ba dokonca obsahuje ,,dust bag", ktorá slúži pre jej uloženie, zabraňuje prachu a iným nečistotám. Na kabelkách samozrejme nechýba ani ikonické logo značky.

Kabelka Calvin Klein

Peňaženky Calvin Klein

Peňaženky Calvin Klein vždy perfektne ladia ku kabelkám. Calvin ponúka rôzne tvary a veľkosti a ani u peňaženiek samozrejme nechýba praktické usporiadanie a ikonické logo.

Peňaženka Calvin Klein

Módne doplnky Calvin Klein

Na našom eshope môžete nájsť aj ďalšie zaujímavé doplnky, ako napríklad toto štýlové puzdro Calvin Klein, ktoré má praktické využitie na uschovanie mincí, drobnej kozmetiky, alebo na kľúče. Puzdro navyše disponuje háčikom, ktorý pripnete kamkoľvek uznáte za vhodné, ku kabelke, k pútku na nohaviciach alebo ku kľúčom.

Puzdro na mince Calvin Klein

Samozrejme vieme, že žena je odrazom svojho muža, a tiež, že muž je odrazom svojej ženy, a tak ani na vás, páni, sme nezabudli. Aj muži totiž môžu nosiť kabelky a tašky, dnes je totiž iná doba. Doba, ktorá hlási: ,,Páni, nehanbite sa a podliehajte móde!"

Pánske tašky Calvin Klein

Pánska taška Calvin Klein

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?