Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Módne trendy z fashionweekov 2019

  %06. %05. %2019      Zo sveta módy

Čo sa bude tento rok nosiť? Aké trendy udáva módny priemysel? Na to sme sa mohli pozrieť a nechať sa inšpirovať na tohtoročných Fashion Weeks. Pre tých z vás, čo to tento rok nestihli, máme skvelú správu. Prinášame vám report tých najdôležitejších informácií z Milána, Paríža, New Yorku, Londýna a z Plzne, konkrétne z nášho eshopu. Pohodlne sa teda usaďte a nechajte sa inšpirovať.

Fashion Week Paris

Trendy roka 2019

Ešte, než sa pustíme do konkrétnych typov, predstavíme vám tie hlavné všeobecné aspekty súčasných módnych trendov. Predovšetkým je aktuálne ,,in" bohaté zdobenie, strapce, bodky a potlače. Plastové pršiplášte a iné kúsky oblečenia z tohto materiálu. Ďalej prírodné vzory a zvieracie motívy alebo pastelové farby a Colorblock štýl. Čo si budeme hovoriť, plastové trendy na našom eshope už milujeme 9 rokov v podobe značiek módnych značiek Melissa alebo O bag. Zvieracie a divoké vzory zas u nás reprezentuje značka Desigual. Skrátka a dobre, dalo by sa povedať, že to, čo je different, je nadčasové.

Fashion Week v Paríži
Fashion Week v Paríži prebehol tento rok predposledný týždeň v januári, kde mnoho z účastníkov bolo svedkami znovuzrodenia dizajnérskeho podpisu chudého krajčírstva a super-krátkych párty šiat, ktoré boli zamerané na novú légiu tisícročných zákazníkov. Inde v meste Gucci robil jeho parížsky debut, Chanel unikol na pláž a Louis Vuitton šiel späť do budúcnosti. Čo teda podľa parížskeho fashion weeku tento rok frčí? Rozhodne to sú voľnočasové ležérne saká. Takéto sako u nás nájdete v podobe značky Moodo. Čo ešte rozhodne stojí za zmienku, sú cyklistické kraťasy. Tento módny trend sa môže zdať už mierne cez čiaru, ale ruku na srdce, nehovorili ste si to aj po návrate ľadviniek? 

 cyklistické šortky 

Fashion Week v New Yorku

Fashion Week tento rok v New Yorku prebehol druhý týždeň vo februári a bol opäť plný skvostných módnych inšpirácií. Za zmienku rozhodne stoja zvieracie vzory, návrat desing patchworku, neutíchajúce farebné kombinácie ako je žltá s oranžovou alebo červená s ružovou či ležérne kostýmy. Čo sa zvieracích motívov týka, tak skutočná zvieracia srsť už nie je tak populárna, ale nosenie výtlačkov inšpirovaných zvieratami rozhodne áno. Zvieracie vzory sa vždy nosili a nosiť budú. A to od realistických rekvizít python a leopardej kože až po voľne inšpirované verzie v rade sladkých farieb, ako je ružová, levanduľová a banánová žltá. 

zvieracie vzory
Fashion Week v Londýne

Londýnsky Fashion Week prebiehal tretí týždeň vo februári, tesne po týždni módy v New Yorku. Oranžová bola nová čierna v New Yorku, ale v Londýne zvíťazila červená farba. Symbolika lásky, vášne, ohňa, krvi a diabla. V Londýne samozrejme nechýbal príznačný kockovaný vzor, ktorý je pre Britov typický. A tiež nesnesmrtelná čierna koža.

kockovaný vzor

 

 Fashion Week v Miláne 
 Fashion Week v Miláne prebehol posledný týždeň vo februári. Vzory, vzory, vzory - to je hlavným módnym trendom Milánskeho Fashion Weeku a vôbec sa ich nebojte kombinovať. Ďalším must have sú sieťované kúsky ála ,,fishnet alebo rybárska sieť". Opomenúť ale nesmieme ani nesmrteľné bodky, a to rôznych veľkostí. A v neposlednom rade musíme spomenúť trend ,,Plastic Fantastic", ktorému podliehame konrkétne my na Differente už niekoľko rokov. 

vzory

 

V nasledujúcom videu vám predstavíme 3 top ,,plzenské" outfity, ktoré podliehajú trendom inšpirovaných z Fashion Weeks 2019!

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?