Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Módne doplnky? Základ outfitu :)

  %01. %08. %2014      Zo sveta módy

Je krásny letný deň, priamo stvorený vziať si na seba niečo, čo Vás rozžiari a naplní dobrou náladou po celý deň. Máme pre Vás pár tipov na doplnky Desigual, ktoré Vám ten úsmev na tvári jednoznačne vyčarí :) A určite aj Vášmu okoliu;)

1. OUTFIT S DOPLNKY DESIGUAL

doplnky Desigual doplnky Desigual

Ku všetkým outfitom som zvolila svoje jednoduché biele šaty. K nim som si mohla dovoliť kabelku Desigual s módnym motívom margaréty v šedo-modro-bielych tónoch, ktoré perfektne ladia ako k sebe, tak k šatám. Tvar kabelky bol zvolený jednoznačne do elegantného jednoduchého štýlu s menej vreckami. Ako čerešničku na torte som zvolila plastový náramok Desigual v tom istom farebnom prevedení ako na kabelke.

2. LETNÁ OUTFIT S DESIGUAL DOPLNKY

doplnky Desigual doplnky Desigual

Pre milovníkov červené som stavila na túto nápaditú menšie kabelku, ktorá je vhodná na nosenie v ruke. Opäť motív margaréty, ktorý krásne ladí k šatám. Žijeme v dobe, keď už väčšina z nás nahradila počítač tabletom. A pretože Desigual myslí na všetko, vytvoril tento krásny obal na Ipad v rovnakom motíve ako je kabelka. Všetko tak krásne ladí;)

3. OUTFIT S DOPLNKY DESIGUAL

IMG_0074 Posledným variantom sú tieto výrazné pestrofarebné doplnky, kde prevláda zelená s ružovou a fialovou. Kabelku Desigual som zvolila menšie a opäť vhodnú pre nosenie v ruke s vtipným motívom kolibríka. S rovnakým motívom šatka Desigual uviazaný týmto netradičným spôsobom. Aby sme my dámy boli different :) Video sa skvelými tipy na uväzovanie šatiek nájdete tu: https://www.differenttv.cz/jak-uvazat-satek-10-zajimavych-zpusobu/ ;)

Ako sa Vám outfity páči?

Myslite na doplnky, veď nie nadarmo sa hovorí, že v detailoch je sila :) Buďte different ...

Publikoval: Team Different

Páčil sa vám článok?