Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Módne doplnky Desigual - nová kolekcia FW19!

  %10. %07. %2019      Zo sveta módy

Nová kolekcia Desigual pre jeseň a zimu 2019 prináša veľa nových krásnych, praktických a hlavne dizajnových módnych doplnkov. Čo si budeme hovoriť, milé dámy, kabeliek nie je nikdy dosť. A čo potom také doplnky, ako sú peňaženky alebo šatky, ktoré oživia vaše outfity? Peňaženky Desigual patria medzi top doplnky, s ktorými sa značka skutočne vedela vyhrať, pretože sú nielen krásne a prakticky členené, skrátka sú prepracované do najmenších detailov. Súčasťou každého jesenného alebo zimného outfitu by mala byť bezpochyby šatka Desigual, pokiaľ ich ešte ku všetkému nosíte rady, rozhodne sa nechajte inšpirovať.

Kabelky Desigual

S novou kolekciou prichádzajú aj krásne kabelky Desigual. Nielen, že môžete vyberať z obrovského množstva rôznych tvarov a farieb, ale aj z možných modifikácií. Značka Desigual stále pokračuje na vlne multifunkčných kúskov. Je teda skvelé, že si za cenu jednej kabelky zaobstaráte vlastne kabelky tri. Čo sa oplatí! Okrem kabeliek môžete vyberať tiež z krásnych sťahovacích vakov alebo ruksakov Desigual.

dámske kabelky Desigual

Šatky Desigual

Zaujímavé dizajny, materiály a mnoho spôsobov uviazania, také sú šatky Desigual, ktoré ste si zamilovali už dávno a nie je sa čomu čudovať. Nielen, že sú príjemné na dotyk, ale vaše všedné outfity razom premenia v tie nevšedné. V zime navyše zahrejú a tak, čo viac si môžete priať, než nádhernú šatku, ktorá plní skvelú funkciu?

šatky Desigual

Peňaženky Desigual

Malé, stredné alebo veľké peňaženky Desigual v najrôznejších tvaroch, materiáloch, dizajnoch a prevedeniach. Vyberať máte naozaj z čoho. Máte rady prehľadne usporiadané karty a vizitky, alebo všetko pohromade vo väčších priehradkách? Alebo si skôr potrpíte na menšie kabelky, kam sa zmestia len malé peňaženky? Aj pre vás sú peňaženky Desigual ako stvorené. Navyše ich vo väčšine prípadov dokonale zladíte s kabelkami Desigual v rovnakom prevedení.

peňaženky Desigual

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?