Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Módne doplnky Calvin Klein - kolekcia jar / leto 2019

  %20. %03. %2019      Zo sveta módy

Nová kolekcia módnych doplnkov svetovej značky Calvin Klein pre jar a leto 2019 je tu a je plná krásnych, nadčasových kúskov. Módna značka Calvin Klein si pre tohtoročnú sezónu farieb vybrala najmä ružové a fuchsiové odtiene. A svoje klasické čierne, sivé a hnedé kúsky s obvyklým monogramom ,,CK" ozvláštnila žltými, výraznými prvkami. Tohtoročnej kolekcii dominuje tiež dizajn tzv. ,,colorblock".

Ružová a fuchsiová. Prečo práve tieto výrazné farby? Pretože sa hodia úplne ku všetkým farbám a ku všetkému. Či už ste brunetka, čiernovláska alebo blondínka, vždy vám to bude ladiť a hlavne, hlavne vám to pristane. Kabelky, ruksaky, tašky, šatky, opasky alebo šiltovky. To všetko ponúka nová kolekcia značky Calvin Klein. Jednotlivé doplnky môžete samozrejme ľubovoľne kombinovať a ladiť k sebe.

šatka Calvin Klein

 

Zaiste na vás urobia dojem aj textilné tašky cez rameno, ktoré využijete nielen na bežné nosenie, ale aj na voľnočasové aktivity a vyberať môžete hneď z niekoľkých odtieňov. Ďalším skvelým módnym kúskom sú obojstranné opasky, ktoré využijete s veľkým nadšením ku všetkým outfitom. Oboje za veľmi priaznivú cenu.

taška Calvin Klein

Viac inšpirácie nájdete v našom videu na Different TV!

 

 

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?