Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

MÓDNE DOPLNKY CALVIN KLEIN

  %04. %03. %2019      Different TV CZ / SK

CALVIN KLEIN

Calvin Klein sa pre tohtoročnú sezónu rozhodol dať svojim produktom jasné odtiene farieb.

Tými hlavnými sú fuchsiová a ružová farba. Prečo práve tieto farby? Je to úplne jednoduché, hodia sa úplne ku všetkému, nech už máte akékoľvek oblečenie. Ak ste brunetka, čiernovláska či blondínka, nič nie je problém. Vždy vám to bude ladiť a hlavne, hlavne vám to pristane.

Calvin Klein prichádza už tradične s veľmi populárnymi kabelkami, šatkami a so šiltovkami, ktoré ste si obzvlášť obľúbili. Ak sa viac zameriame na kabelky, máme tu unikátny a nový tvar. Je to krásna kabelková aktovka, ktorá má nespočetné množstvo vlastností. Môžete ju nosiť čisto len v ruke, alebo si ju môžete dať elegantne cez rameno (ako crossbody). Táto nádherná kabelka má nespočetné množstvo výhod, preto určite neváhajte a mrknite na video. Simča vám ich všetky vymenuje. A že ich je!

Okrem už spomínaných kabeliek sú v tohtoročnej kolekcii zaujímavé aj obojstranné opasky. Je to nastávajúci fenomén, o ktorom iste ešte budete počuť. Počuť o nich budete predovšetkým v našom videu, tak pozorne počúvajte, ale aj sa pozerajte, aké nádherné sú. U nás to bola opäť láska na prvý pohľad!

A ak vás zaujímajú ďalšie novinky, kliknite na video a dozviete sa, aké krásne kúsky si pre vás návrhári od CK pripravili.

KABELKY CK

Publikoval: Martin Špeta

Páčil sa vám článok?