Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Módna prehliadka značiek Desigual a Scotch & Soda

  %09. %07. %2015      Different TV CZ / SK

V plzenskom hoteli Continental, ktorý je naozaj krásny v prvorepublikovej štýle, sa konala skvelá módna akcia - Las Vegas Fashion Show by Dailly. Tu sme predstavili nové kolekcie značiek Desigual a Scotch & Soda úplne vyprodanému priestoru hotela. Veľa módne zábavy, krásne modelky, výborný raut a casino ako v preslávenom meste hriechu - Las Vegas. To všetko v jeden večer na jednom mieste;)

Módna prehliadka bola naozaj podarená a modelky mali mólo pokryté červeným kobercom, ako naozajstné hviezdy. Ľudia sa bavili a to je to najzásadnejšie.

V tomto ďalšom dieli našej módne internetovej televízie nahliadnete aj do zákulisia celej akcie. Ako sa modelky líčili, pripravovali, ako sa ľudia bavili ... ale tiež ako hlky vyzerali priamo pri módnej prehliadke na móle. Značky Desigual a Scotch & Soda im naozaj pristali. Ale to už si urobíte obrázok sami.

V kolekcii Desigual sa predstavili aj tanečníci a tiež malé deti, ktoré si svoju prehliadku naozaj užívali. Scotch & Soda zase do prvorepublikového hotela vložila punc elegancie a naozajstné módne kreativity.

Sledujte nás ďalej a buďte different;)

Publikoval: Milan Polák

Páčil sa vám článok?