Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Móda made in Czech

  %29. %10. %2020      Zo sveta módy

Záleží vám na tom, odkiaľ je oblečenie, ktoré nakupujete a nosíte? Z akých materiálov a za akých podmienok je vyrobené? Poďme sa spoločne poohliadnuť za značkami, ktorých modely sa rodí v slovenských hlavách, realizujú poctivými českými ručičkami a tým tak získavajú nielen naše česká srdca. My v Different ich milujeme a hrdo nosíme.

Kto sa nebál a vytvoril vlastné oblečenie alebo doplnky, ktoré sa pýši visačkou "made in Czech"?

EMES

Česká, tri roky "stará" značka, ktorej názov sa skladá z iniciálok svojej zakladateľky a kolieska, ktoré znázorňuje rodinný kruh, trochu nepravidelný, ale vždy pevne spojený. Emesa oblieka mužov, ženy aj deti. Kvôli aktuálnemu dianiu sa pustili aj do výroby rúšok , ktoré by nemali byť len povinnou nutnosťou, ale aj štýlovým doplnkom, ktorý sa vám bude páčiť.

srdcovka SIMP

Sen o vlastnej českej značke, ktorá by predstavovala sofistikovanosť, nadčasovú originalitu a pohodlnosť v každom modeli, sa vyplnil aj "našej" Simone Polákovej. Pod jej značkou nájdete šaty nápaditých strihov, hodiaci sa pre bežné nosenie, na spoločenské podujatia i svadby. Na zahriatie v sychravých dňoch je tu horúca novinka - Simpo pončo vo treba farbách so zlatými detailmi, na ktorom môžeme oči nechať a zabudnúť nemožno ani na čiapky Simpo - teplé, pružné, navyše pristane snáď každému, máme to vyskúšané.

XISS - splnený sen dvoch slovenských dievčat

Dve kamarátky z Jihlavy spája okrem priateľstva kreativita, zmysel pre módu a chuť tvoriť minimalistické, originálne a hlavne české doplnky pre každé dievča, ženu. Ich kabelky, batohy i peňaženky sú tvorené z animal friendly materiálov, ktorých životnosť a kvalita sú bezkonkurenčné. Xiss doplnky majú nezameniteľný dizajn a získajú si vás aj svojou multifunkčnosťou.

od nás pre vás - Different DESIGN

Sme mladý tvorivý tím, a tak nás občas prepadne túžba urobiť pre vás zase niečo nové. Pod našou vlastnou značkou slovenských kúskov nájdete super zimná čiapka s brmbolcom, dôvtipná tričká s českými hláškami alebo aktuálne najpotrebnejšie rúška .

Publikoval: Katka Kocandrlova

Páčil sa vám článok?