Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Milujeme Anekke a jej novú kolekciu

  %07. %05. %2018      Zo sveta módy

Značku Anekke milujeme. Ono to ani inak nejde :) Nová kolekcia španielskej módnej značky Anekke pre jar / leto 2018 je úplne božská. A my sme sa do nej fakt zamilovali. Je rozdelená do dvoch podkolekcií - Liberty a Venezia. Je pre všetky odvážne, sebavedomé a módu milujúce slečny, dámy aj panie, ktoré majú štýl, cestovného ducha a neboja sa nosiť originálne kúsky. Poďme sa teda novej kolekcii Anekke pozrieť ,,na zúbok".

Anekke je veľmi temperamentná značka a každá kolekcia, poprípade podkolekcia, má svoj vlastný príbeh, na ktorý sa viaže veľmi osobitý štýl. Konkrétne príbehy sme vám už rozprávali v predchádzajúcom článku o Anekke. Pod značkou Anekke si môžete predstaviť najrôznejšie módne doplnky. Ako sú kabelky, batôžky, tašky na notebook, peňaženky, puzdrá, malé crossbody tašky, dáždniky alebo napríklad perá a ceruzky. Skrátka a dobre čokoľvek, čo denne potrebujete nosiť so sebou do práce, do školy alebo len tak, keby náhodou.

kabelka Anekke

Prečo milujeme Anekke? Napríklad preto, že je to designová, atypická značka so zmyslom pre detail. Tiež preto, že vyrába naozaj kvalitné, praktické a nadčasové kúsky. Kabelky a peňaženky sú vždy prehľadne a hlavne prakticky členené, vyrábané z vysoko kvalitných materiálov, čiže sa nemusíte obávať, že by vám dlho nevydržali. A preto, že značka Anekke je v našej krajine málo známa. Zatiaľ! Tak sme proste jedineční, keď nosíme jej kúsky. Aj preto Anekke milujeme a kocháme sa kúskami tejto značky celý bežný deň.

Sme autorizovaný e-shop Anekke a módne kúsky svetových značiek predávame už od roku 2008. U nás máte istotu, že módne kúsky, ktoré si tu zaobstaráte, Vám naozaj urobia radosť. Tak neváhajte. Sú krásne, nie?

kabelka Anekke

batoh Anekke

Viac inšpirácie a konkrétny príbeh o kolekcii jar / leto 2018 nájdete v našom videu na Different TV!

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?