Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

MILUJEME ANEKKE

  %16. %05. %2019      Different TV CZ / SK

ANEKKE

U nás v Differente Anekke proste zbožňujeme. Sklad nám zdobia nádherné kúsky, ktoré vám v dnešnom diele DifferentTV skrátka musíme predstaviť. Inak to ani nejde. Čakajú na vás neobyčajné kúsky v novej kolekcii pre jar/leto 2019!

Anekke sa pre tohtoročnú sezónu zameriava predovšetkým na podkolekcie Jane a India. Preto si ich dnes detailne rozoberieme a povieme si, ako sa od seba líšia. Ak ste pripravení, povedzte nahlas - MILUJEM ANEKKE!

Simča s Nikol vám v tomto diele DifferentTV predstavia naozaj všetko. Ale, aby sme vás ešte chvíľku držali v očakávaní, poďme si spoločne prečítať úryvok z krátkeho príbehu o malom dievčatku Jane a o krásnej duchovnej krajine menom India.

Jane

"Kedysi malé dievčatko, ktoré rado čítalo. Bola som to ja, Jane. Pre mnoho ľudí znamená čítanie kníh oveľa viac, než len koníček. Je to spôsob, ako uniknúť od reality, žiť iné životy, snívať, bez toho aby ste museli zatvárať oči. A pre mňa je to malý čarovný akt, ktorý si môžem užiť kdekoľvek na svete, kedykoľvek počas dňa."

Tieto krásne slová úplne presne vystihujú to, čím chce Anekke Jane byť. Tak čo, už viete, ako ju spoznáte?

India

"Svet bol vytvorený, aby sa objavoval. To je to, prečo som ja dobrodružnou dušou ktorá chce objavovať nové miesta a pokračovať v obohacovaní sa so všetkými zážitkami, ktoré ma čakajú niekde, kde som ešte nebola. Keď ste totiž súčasťou určitého miesta, národa a jeho zvykov, môžete byť oveľa viac ľudskí, empatickí a citlivejší. Nadšená a s túžbou po duchovných cestách som dorazila do Indie."

A čo India? Viete?

Ponorte sa do sveta snov, pretože snívať môže každý z nás, v každom veku. Sny a predstavivosť vám tiež ako prvé napovedia, ako Jane a Indiu odlíšite.

NOVÁ KOLEKCIA KABELIEK JANE A INDIA


Publikoval: Martin Špeta

Páčil sa vám článok?