Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Metalický rúž Dermacol ako darček k nákupu. Nakúpte darčeky včas!

  %04. %11. %2019      Zo sveta módy

A je to tu. Čas darčekov.

Vianoce sa blížia rovnakou rýchlosťou, akou potom zmizú obľúbené koláčiky z taniera. A tak je čas začať si lámať hlavu nad tým, čím komu urobíte radosť pod stromčekom. Nenechávajte to tento rok na poslednú chvíľu, už teraz vám dáme tipy na super darčeky pre vašich milovaných. A aby ste ani Vy, Ježiškovia, neprišli skrátka, máme darček my pre Vás.

Parádny metalický rúž značky Dermacol, ktorý pribalíme ku každej objednávke nad 60 , poteší každú ženu, dievča, dámu. A je jedno, či je priamo nakupujúca alebo obdarovaná.

Dermacol rúž ako darček

Značka Dermacol ženy skrášľuje už od roku 1966 a už o 3 roky neskôr bola jej licencia predaná až do Hollywoodu, kde jej unikátny krycí makeup zdobil hviezdy svetových filmov. Aj Vy si teda budete pripadať ako hviezda žiariaca na filmovom plátne.

Tekutý Dermacol rúž nabitý metalickými pigmentmi zahalí vaše pery sýtou farbou a trblietavým leskom. Jednoduchá aplikácia a vysoko krycí a dlhotrvajúci lesk zaistí vašu spokojnosť a bezchybný vzhľad. Môžete ho nosiť samostatne alebo v tenkej vrstve cez ktorýkoľvek rúž pre intenzívnejší a výraznejší efekt.

A aby sme zabránili tomu, že budú mať všetky ženy rovnaké "úsmevy", je rúž Dermacol v 4 rôznych odtieňoch. Tak vyberajte, nakupujte a získajte darček, ktorým po nanesení "označkujete" svojich blízkych nielen na Vianoce.

Darček, tento parádny metalický rúž Dermacol, teraz od nás dostanete ku každej objednávke nad 60 €. Čo tak ho trebárs dostať k novej dámskej bielizni Calvin Klein? Alebo k ďalším krásnym novinkám Guess a Desigual?

Povedzte Ježiškovi, že darčeky sú pripravené u nás.

Publikoval: Katka Kocandrlova

Páčil sa vám článok?