Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Memobottle je praktická a štýlová novinka

  %11. %02. %2016      Zo sveta módy

Na palubu plachetnica menom Different sa nalodila nová značka, z ktorej sme naozaj nadšení. A keďže sme different a nevieme predávať nudné a neoriginálne produkty, aj Memobottle patrí ku štýlovým kúskom, ktoré majú nielen svoju praktickú časť, ale aj tú dizajnovou. Čo Memobottle presne je a prečo sa hodí práve vám? Všetko, čo musíte vedieť o žeravé novinke, si môžete prečítať práve teraz.

Poznáte tie dni, kedy skrátka nemáte chvíľku čas si sadnúť a poriadne doplniť tekutiny? Keďže je stále viac nás, ktorí sú celý deň v plnom pracovnom nasadení, ľahko sa stane, že si skrátka zabudneme naliať pitie a dodržiavať tak pitný režim. Navyše nikto z nás nechce nosiť neskladné fľašu s vodou vyčnievajúce z kabelky.

Memobottle na Different.cz

Presne toto nám vyrieši dizajnový kúsok Memobottle. Memobottle je totiž fľaša na pitie, ktorá je neuveriteľne praktická. S jej skladnosťou totiž dokážete mať vo svojej kabelke dostatok pitie na celé pochôdzky mestom alebo obiehanie pracovných stretnutí. Táto štýlová fľaša je totiž v tvare A5 alebo A6 knihy, a tak ju vložíte do kabelky vedľa diára a máte postarané.

Navyše, keď takúto fľašu vyberiete z kabelky spolu s diárom alebo poznámkovým blokom uprostred pracovnej schôdzky, stopercentne zožnete obdiv za originálne riešenie. A o praktickej časti nežíznění vám snáď ani nemusíme hovoriť.

Memobottle na Different.cz

Memobottle nájdete na Differnet.cz v sekcii Pre bývania . Môžete si tak vybrať z dvoch formátov, každý z nich má totiž niečo do seba.

Menšia veľkosť A6 dokážete naplniť 375ml vody. Skoro "štyri decky" vody stále pri sebe! To je predsa skvelé. Navyše vďaka naozaj veľa skladnému a malému rozmeru sa vojde napríklad aj do vrecka nohavíc. Každopádne ju vložíte aj do malej kabelky alebo väčšieho listové kabelky.

Memobottle na Different.cz

Tá väčšia veľkosť je v rozmere A5. Tá má obsah 750ml. Tento rozmer Memobottle už je síce väčšia, aj napriek tomu sa stále zmestí do kabelky vedľa diára či poznámkového bloku ako nič. Môžete si ju vziať ako do kabelky, tak pánske aktovky. Stále budete za hviezdu, stále budete štýloví a už nikdy smädní.

Ak vám to nestačilo ako dôkaz toho, že Memobottle patrí k najväčším stylovkám, ešte máme jednu vychytávku. Súčasťou balenia sú totiž dve viečka - bielej a čiernej. To preto, aby ste každý deň za každých okolností ladili.

Memobottle na Different.cz

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?