Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Melissa - nová rozprávková kolekcia obľúbených plastových topánok

  %11. %07. %2016      Zo sveta módy

Brazílska značka Melissa sa netají tým, že je originálny a zdá sa, že kolekcia od kolekcia je kreatívnejší a zaujímavejšie. Kolekcia, ktorú vám predstavíme v tomto článku je aktuálna jeseň / zima 2016. Máte radi rozprávkové príbehy, fantasy a sci-fi? Čo treba Alenka v ríši divov alebo Príbeh Malého princa? Takúto nadčasovú originalitu môžete čakať práve v tejto kolekcii. Samozrejme jej nechýba ani elegancia a štýl.

Melissu ste si zamilovali nielen vďaka materiálu, z ktorého sú topánky vyrábané, ale najmä pre ich neodolateľnú vôňu, pripomínajúcu žuvačky. Materiál sa nazýva Melflex, je ľahký, mäkký a dokonale sa prispôsobí tvaru vašej nohy. A ako tohtoročná kolekcia vyzerá, posúďte sami. Tešte sa, kochajte sa a nechajte sa inšpirovať.

Určite si každý z vás z povinnej školskej čítania vybaví príbeh Malého princa, ktorý niektorí z nás pochopili možno až v samotnej dospelosti, väčšina z nás si ho obľúbila a číta tento príbeh zase svojim deťom. Značka Melissa v novej kolekcii predstavila topánky, ktoré sa príbehom Malého princa inšpirujú.

Tieto krásne balerínky do špičky, ktoré disponujú ilustrovanú vnútornú stielkou a zaujímavými motívmi mimo topánky ponúka v rôznych farbách - od svetlo ružovej, po čiernu. A tak si môžete z tejto širokej škály trendy farieb s radosťou vybrať a mať nohy ako v rozprávke.

Ďalšie úžasnú inšpiráciou je príbeh Alenky v ríši divov. Melissa predstavuje n aprosto originálne balerínky Melissa , ktoré predstavujú obľúbenú rozprávku ,, Alenka v ríši divov ", sú takým menším divom a určite sa budú stretávať aj s obdivom vo vašom okolí. Balerínky majú klasický tvar, menšie dierku na špičke a ľahko vyvýšený podpätok v podobe 2 cm. Vnútorná výstelka disponuje ilustratívnymi obrázky. Topánky sú priehľadné a na špičkách sú aplikácie červeného srdca a čierneho listu, rovnako ako v kartovej hre. Každá topánka je iná, ale napriek tomu sú rovnaké, a tak originálny. Melissa tiež ponúka kombináciu viacerých farieb.

Nohy ako Popoluška nemá každá žena, ale Melissa myslí na všetkých, a tak vyrobila topánky ako pre Popolušku, ktoré si zamilujete na prvý obutie a budete si dávať pozor, aby vám črievičku z nôžky nespadol. Tieto krásne topánky na kline s vystlaná vnútornou stielkou na nohe totiž skoro neucítite a vybrať si môžete hneď z niekoľkých farebných kombinácií.

Bola by však škoda zostať len pri rozprávok a nepredstaviť vám zvyšok kolekcie. Aktuálna kolekcia jeseň / zima 2016 sa naozaj podarila, ponúka balerínky s motívom mramorového prevedení alebo s aplikáciou roztečeného srdce na špičke. Ale tiež nízke balerínky v mentolové farbe s mašľou a mokasínový štýl, ktorý snáď nikdy nevyjde z módy.

Dúfame, že ste sa pokochali a nechali ste sa naším článkom o rozprávkovej kolekciu Melissa inšpirovať a čoskoro budú žiariť aj na vašich nôžkach.

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?