Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Medzinárodný Deň Žien - tipy na darček pre ženy

  %06. %03. %2017      Zo sveta módy

Všetci veľmi dobre vedia, že 8. marec je medzinárodným dňom žien. Málokto ale vie, že by tento deň mali ženy oslavovať a že by sa mali obdarovať. Väčšina z nás tvrdí, že MDŽ je len komunistickým sviatkom, pravdou však je, že tento deň sa v roku 1908 dostali ženy k svojmu volebnému právu. A tak sa jednoducho stal 8. marec Medzinárodným dňom ,,slobodných" žien s právom. A vy páni by ste mali na nejaké karafiáty dávno zabudnúť a svojej milovanej žene, sestre, matke, babičke alebo kamarátke venovať oveľa viac. A my vám dáme pár tipov na darček.

1) Kabelka

Vyberať darčeky pre ženy sa môže mnohokrát zdať ako neľahká úloha, ale verte, že to toľko námahy zase nie je. Už ste niekedy počuli, že by Vám žena odpovedala na otázku, či nepotrebuje nejakú kabelku - NIE? Nikdy, žena totiž kabeliek nemá dosť. Dávno sú totiž preč tie časy, keď potrebovali ladiť kabelky len k topánkam. Dnes potrebujú kabelku ku kabátu, kabelku k opasku, kabelku k tričku alebo svetru a takto by sme mohli pokračovať až donekonečna. Čiže ak chcete svoju milú naozaj potešiť, siahnite po dámskej kabelke alebo taške.

2) Šperk

Žiadnu ženu nikdy neurazil ani šperk. Či už trblietavý alebo plastový. Súčasný výber je veľmi jednoduchý, stačí len odhadnúť farbu a štýl a máte vyhraté. Darček v podobe šperku jej urobí radosť aj keď sa úplne stopercentne netrafíte, vždy ho totiž dokáže s niečím skombinovať.

3) Šatka

To, čím rozhodne nič nepokazíte, je šatka alebo šál. Šatku možno totiž využiť na mnoho účelov a pokiaľ zvolíte nejaký štýlový a originálny kúsok, urobíte žene obrovskú radosť.

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?