Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Medzinárodný deň detí si žiada zľavu 20%!

  %31. %05. %2021      Zo sveta módy

Úprimné, láskyplné, plné života a radosti. Deti! Zrkadlá, v ktorých sa odráža naša láska a naša budúcnosť. A aj keď nás vedia pekne rozhnevať, nie je nič čo by sme pre nich neurobili.

A zajtra je ich veľký deň, Medzinárodný deň všetkých detí ! Poďme im spoločne urobiť radosť! Nové módne kúsky, v ktorých sa budú cítiť pohodlne, a ktorými sa budú chcieť pochváliť všetkým kamarátom napríklad na ihrisku alebo v parku, pretože sú "supr Čupr" štýlové.

Pre malé nezbedníka, parádivá princezné aj dopívající módne ikony máme množstvo noviniek od americkej značky GAP , nadčasové topánky Crocs alebo neprehliadnuteľná tričká Desigual . Pre dievčatká je tu tiež značka Santoro, ktorej doplnky určite vyčarí úsmev na tvári každej z nich.

A teraz bude radosť nakupovať pre Vaše ratolesti ešte väčšie! Máme pre vás totiž zľavu 20% na všetky detské oblečenie. Stačí v prvom kroku objednávky zadať kód "EXTRA20" a kliknúť na uplatniť. A zľava je Vaša! Tak rýchlo do toho, nech svojim deťom urobíte radosť čo najskôr.

Publikoval: Katka Kocandrlova

Páčil sa vám článok?