Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Maxi šaty - módny trend, ktorý pristane každej postave

  %27. %04. %2018      Zo sveta módy

Najpohodlnejší letný outfit? Maxi šaty! Outfit, ktorý pristane každému typu postavy? Maxi šaty! Jednoduché, štýlové a nenáročné oblečenie? Maxi šaty! Je to tak, maxi šaty sú tým najpohodlnejším možným outfitom, ktorý si na leto vôbec viete predstaviť. Môžete ich nosiť kedykoľvek a kdekoľvek, obuť si k nim môžete vysoké podpätky, nízke balerínky, žabky, sandále alebo napríklad tenisky. Skrátka fantázii sa pri tomto štýle medze nekladú. Takýto outfit je snom snáď každej ženy a muži im môžu len závidieť. Sú vyhlásené za najpohodlnejší letný outfit už druhú sezónu a tento rok sa s nimi doslova roztrhlo vrece.

Maxi šaty sú teda pohodlné hneď v niekoľkých smeroch, ako sme už hovorili, nosiť ich môžete neustále, a keď si zaobstaráte kúsok z ľahkého, priedušného materiálu, na tele ich takmer neucítite, čo sa v 30 celziových stupňoch celkom hodí. Naviac ich jednoducho navlečiete a jednoducho idete. Takýto outfit je ale treba doladiť štýlovými módnymi doplnkami. Sú ale šaty, ktoré toho veľa nepotrebujú, ako napríklad maxi šaty od značky Desigual.

Španielska značka Desigual je známa pestrofarebnými modelmi, ktoré len tak z módy nevyjdú. A tak pre vás máme tipy na maxi šaty práve od značky Desigual. Značka totiž nesklamala ani tento rok, opäť totiž podlieha aktuálnym trendom vo svojom špecifickom štýle. Môžete vyberať z rôzneho množstva strihov, materiálov a farieb. Okrem maxišiat na našom eshope nájdete aj maxi overaly, a to v základnej čiernej a bielej farbe. Overal na prvý pohľad vyzerá ako šaty, má voľné nohavice, je teda o to pohodlnejší, pretože sa nemusíte strážiť.

 

maxi šaty Desigual

maxi šaty Desigual

maxi overal Desigual

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?