Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Matching Outfits aneb zlaďte sa pod stromčekom

  %10. %12. %2018      Zo sveta módy

Vianoce sú tu. Máte už nakúpené hlavné darčeky a naháňate ešte pár maličkostí? Máte chuť zaobstarať svojmu partnerovi alebo partnerke nejakú maličkosť? Alebo radšej nejakú výnimočnosť? Výnimočnosti sa skladajú totiž z maličkostí. A preto pre vás máme skvelý tip na darček. Zlaďte sa so svojím partnerom a kúpte si trendy módne kúsky v rovnakom dizajne. Poradíme vám ako na to. Máme pre vás totiž niekoľko značiek, ktoré vás dajú dokonale dohromady. Predstavíme vám 5 top značiek.

Happy Socks

Holandskú značku Happy Socks už určite poznáte, sú to predovšetkým veselé, farebné ponožky, vyrábané z kvalitnej česanej bavlny. Typicky sa ponožky Happy Socks vyrába v dvoch veľkostiach, a to v dámskom a pánskom, preto sa môžete so svojou drahou polovičkou úplne jednoducho a krásne zladiť.

happy socks

Calvin Klein

Od značky Calvin Klein je toho veľa v dámskom oblečení Calvin Klein , tak aj v pánskom oblečení Calvin Klein , vďaka čomu sa môžete dokonale zladiť. Od spodného prádla, po domáce oblečenie, mikiny, tričká, tepláky, až po módne doplnky Calvin Klein - čiapky a šiltovky, šatky, šály, tašky alebo peňaženky. Skrátka máte z čoho vyberať.

calvin klein

converse

Vyberte sebe a svojej drahej polovičke rovnaké tenisky Converse a oživte nudné módne ulice rovnakú nôh. Vyberať môžete ako z letných, ako aj zo zateplených kúskov z kolekcie Chuck Taylor All Star alebo One Star . Veľa topánok Converse je unisex.

converse

Crocs

Unisexové modely máme tiež od módnej značky Crocs. Určite doma aspoň jedny dreváky Crocs máte, ale chceli by sme vám povedať, že Crocs nie sú len plastové dreváky, ale napríklad aj vkusné a maximálne pohodlné tenisky, vhodné aj pre páry.

crocs

Slippsy

Značka Slippsy myslela na všetko, zaobstarať si môžete ponožky, trenky aj domáce papuče, v rovnakom dizajne ako v dámskom, tak aj v pánskom prevedení.

slippsy


Different radí: Noste ,, matching Outfits "!

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?