Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Matching outfits alebo zlaďte sa spolu

  %30. %06. %2017      Zo sveta módy

V poslednej dobe v módnom svetom letí ,,matching outfits", čo znamená, že si zaobstaráte rovnaké alebo veľmi podobné oblečenie so svojou drahou polovičkou alebo so svojou ratolesťou. A pretože sa nám to zdá veľmi ,,different", máme pre vás niekoľko tipov ako taký matching outfit vytvoriť.

Na našom eshope narazíte na veľa možností. Najjednoduchší spôsob zladenia však vidíme v rovnakých topánkach. Či už ste pár alebo mamička s dcérou a otecko so synom. Využiť môžete z našej ponuky topánok značky Toms, Melissa alebo si zaobstarať tenisky Converse.

matching outfit

Skvelú príležitosť pre rodinný ,,matching outfit" ponúka značka Toms. Toms v aktuálnej kolekcii predstavuje niekoľko tipov farieb a prevedení, zladiť sa môžete dokonca celá rodina a ešte naviac pomôžete deťom z chudobných krajín sveta. Značka Toms totiž spolupracuje s projektom One for One, čo znamená, že za každý predaný pár topánok, dostane ďalší pár dieťa z rozvojovej krajiny úplne zadarmo.

Toms

Pre zamilované páry sú ideálne tenisky Converse. Klasické biele sú samozrejmosťou, ale nebojte sa experimentovať aj s farebnými, nízkymi alebo členkovými kúskami. Topánkami Converse totiž nikdy nič nepokazíte, hodia sa na bežné nosenie a vlastne na rôzne príležitosti. Navyše vyzerajú skvelo ako k športovým, tak aj k elegantným outfitom. Zladiť sa môžete akokoľvek, v čomkoľvek, len sa toho nebojte. Je to totiž úplne v poriadku a navyše ,,in".

converse

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?