Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Markeťák Ráďa: Štýl môjho srdca

  %13. %02. %2019      Zo sveta módy

Je tu ďalší diel nášho seriálu Štýl môjho srdca. A tak sme si aj v tomto článku pripravili pekné riadky o našich srdcovkách z Different. V predchádzajúcom článku ste sa dozvedeli pikantnosti o našej rumunskej kolegyni Elize - area manažérke pre Differenta.ro. Tento článok je venovaný nášmu vtipnému, šikovnému a nemálo skromnému markeťákovi Radkovi, ktorému u nás nikto inak ako Ráďa nepovie, ale podľa mňa by sa mu malo hovoriť Radek, markeťák Radek.
 
 

Markeťák Ráďa

 • Kto je Radek?
  Radkove "životné heslo": Dycky Most. Za svoje špeciálne zručnosti považuje schopnosť urobiť si miešané vajíčka (dokonca iba jednou rukou). Tam vraj ale jeho kuchárske umenie zďaleka nekončí, sám seba skromne označuje za experta v šľahaní mlieka do cappuccina, poprípade kakaa. Je to outdoorový nadšenec: Páníček 2 feniek borderiek (Rozárka a Lucy), chodí s nimi na cvičák, agility. Je to náš Predator Racer. Keď je potrebné, prehadzuje v sklade krabice a preskakuje regály, pri tom jazdí na skejte a pri tom sa ešte točí na hlave. Je to proste ,,Klárk Kent" . ,,Strašne krásny chlapec s milým kukučom a veľkými svalmi". Takto by sa vraj opísal sám. Nemenovaná kolegyňa by Radka opísala takto: ,, Radek má kruto krásny zadok. "
   
 • Čo všetko obnáša tvoja pracovná pozícia? Komunikáciu k zákazníkom a všetko, čo s tým súvisí, mám prsty takmer vo všetkom. Už 3 roky.
 • Kde môžu zákazníci vidieť tvoje výsledky práce? Pravidelne si zákazníci môžu čítať moje príspevky na sociálnych sieťach (čiže, ako my markeťáci hovoríme - na sockách). Skladám slovné hračky do reklám a vo Photoshope kúzlim kompozície produktov na počkanie. Som proste také to ,,dievča pre všetko".
 • Ako vyzerá tvoje pracovné miesto? Na stole mám vždy hrnček s objemom menšieho súdka. To je pre mňa typické.
 • Čo máš na Different najradšej? S marketingovým partnerom Martinom tvoríme šibalské duo a poslednú dobu vážne uvažujeme o tom, že by sme si založili rannú show. Na Different mám najradšej Martina (ako inak).
 • Po práci, žarty. Čo robíš vo voľnom čase? Kde, ako relaxuješ? Obľúbené činnosti sú fotenie a potenie = Predator race, SRTG Rokycany (Spartan Race Training Group), kam dochádzam dvakrát týždenne. Ak môžem, rád si šplhnem (nielen u šéfa) alebo zaleziem na stene.
 • Máš nejaké iné obľúbené značky? V poslednej dobe som si obľúbil značku Under Armour a som rád, že ju na eshope máme. Využívam jej funkčné veci hlavne na šport.  Converse + Happy Socks sú moje srdcovky. Sú to pre mňa veľmi štýlové pohodlné a trochu bláznivé značky, ktoré mám jednoducho rád. V neposlednom rade si tiež rád oblečiem kúsky od značky Tommy Hilfiger, ale to skôr pre lepšie príležitosti.

  Štýl môjho srdca

  .

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?