Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Máme novú značku plastových topánok - Ipanema

  %19. %06. %2018      Zo sveta módy

Objavil sa nám tu taký malý nešvár a chceli by sme sa vám oficiálne k niečomu priznať. Milujeme plastové topánky. Od tej doby, čo na svojej eshopovej plachetnici vozíme značky Melissa, Crocs a Zaxy, na nohách skoro nič iné nenosíme. No dobre, občas si obujeme aj Conversky alebo Hilfigery, ale tak nejako nás to najviac ťahá k tým plastovým kúskom, a to hneď z niekoľkých prostých dôvodov. Sú odolné, nadčasové, pohodlné, prispôsobivé a šetrné voči životnému prostrediu. A aby sme tú našu plastovú zbierku zase trochu rozšírili, pribrali sme na palubu novú značku. Ipanema.

žabky Ipanema

Ipanema vznikla už v roku 2001 a pochádza z Brazílie. Konkrétne, názov získala vďaka veľmi známej štvrti v Rio de Janeiro, ktorá je známa hlavne vďaka nekonečnému životu. Topánky svoj pôvod rozhodne nezaprú, a to najmä vďaka tomu, že na sebe nesú vzor, ​​ktorým je vydláždená známa pláž Ipanema Calçadão. Niektoré topánky majú tento vzor na podrážkach, niektoré na vnútornej stielke.

Ipanema

Spoločnou vlastnosťou všetkých topánok je samozrejme materiál, nazývaný Flexpand, ktorý je 100% recyklovateľný. Keď si teda topánky zaobstaráte, urobíte radosť sebe, ale aj životnému prostrediu. Navyše je značka taktiež cenovo dostupná a dalo by sa povedať, že ceny týchto kvalitných topánok sú viac než prijateľné. Ipanema sa preslávila snáď najviac žabkami. Pre túto značku sú žabky legendárne a keď pôjdete na dovolenku a rozhliadnete sa, po krajine, okolo seba, vsadíme sa s vami, že veľa žabiek od tejto značky uvidíte a nie je sa čomu čudovať. Ani my sme neodolali, a to nie preto, že by sme chceli splynúť s davom, ale práve preto, že z neho chceme vyčnievať. Nie sú totiž žabky ako žabky, sú to žabky kvalitné a štýlové.

žabky Ipanema

Zatiaľ to vyzerá, že značka vyrába len žabky. Nenechajte sa ale mýliť. Ipanema ponúka aj štýlové sandále alebo pohodlné šľapky. Každý rok prichádza značka s rôznymi trendami a designmi v neprebernej farebnej škále a tvaroch. Máte teda zakaždým z čoho vyberať. Aj my pre vás každý kúsok starostlivo vyberáme, držíme sa totiž stále hesla: Byť Different.

Značku Ipanema nosia tiež hollywoodske hviezdy ako Angelina Jolie, Halle Berry, Kate Hudson alebo Ashton Kutcher, skrátka ikonické topánky nosia aj známe osobnosti, ktoré milujú ľudia z celého sveta, tak sa poďte s nami zamilovať do týchto úžasných topánok, do tejto značky.

šľapky Ipanema

sandále Ipanema

Viac inšpirácie nájdete v našom videu na Different TV

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?