Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Majte pod čapicou

  %10. %11. %2016      Zo sveta módy

Mať maslo na hlave asi nikto nechceme, mať ale na hlave štýlovú čiapku alebo klobúčik? To už je iná a hlavne príjemná záležitosť. A pretože sa dni nepríjemne ochladzujú, je na čase po nejakých módnych pokrývkach hlavy siahnuť.


Možno ste tiež ako dieťa neznášala, keď vám mamička narazila na hlavu čiapku, ktorú ste demonštratívne dala dole hneď, ako ste zmizla z dohľadu. Dnes už ale čiapky nie je ,, faux pas "a vy tyhle ,, different" kúsky budete chcieť nosiť dobrovoľne!


Ste hravejšie typ a nebojíte sa vyčnievať z davu? Siahnite po bambuľu! A zabudnite na obavy, či sa pre vás také čiapky hodí, či v nich nevyzerá váš tvár bacuľaté a alebo na ne máte ešte vhodný vek! Fantázii a štýlu sa medze nekladú a neprehliadnuteľné čiapky Desigual si na prvý pohľad zamilujete nielen vy, ale aj vaše okolie. A vďaka výraznej bambuľu vás nikto neprehliadne ani na preplnenom námestí.

Ak by ste si radšej "narazila" šiltovku, tak ako v lete, máme pre vás úžasný tip. Hrejivé čiapky Doca sú ideálnym doplnkom do chladných dní a hodí sa k športovému aj ležérnemu outfitu, stačí si len vybrať farbu.

Nalaďte sa na vlnu okúzľujúcich Francúzok. Barety ako také, mnohí z nás nedoceňujú, značka Doca ale ukazuje, že by sme mali.


Máte chuť vyskúšať niečo nové a atypického? Vyberte si jednu z čiapok Doca v jazdeckom štýle, ktorá už sa nenosí len do stajní. Stačí ju len správne skombinovať s outfitom a môžete vyraziť na krasojazdu mestom.

Snáď sa nám podarilo vás presvedčiť, že čiapky už dávno nie je len praktickým kúskom do chladných dní. Je slušivým módnym doplnkom, ktorý by vám rozhodne nemal chýbať! A nezabudnite mať nielen na hlave, ale aj v hlave. ;-)

Publikoval: Katka Kocandrlova

Páčil sa vám článok?