Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Luxusný kryštálový set Desigual

  %01. %04. %2015      Zo sveta módy

Súčasťou novej dámskej kolekcie Desigual jar / leto 2015 sú aj zaujímavé sety zložené zo zvrškov a rôznych doplnkov. Tieto sety dodávajú celému outfitu ucelený vzhľad a zmysel pre detail. Jedným z nich je kryštálový set. Ten si obľúbite vďaka jeho výraznej farebnosti. Veci zdobia nášivky ruže a tiež fuchsiovej semišové aplikácie čipky. Textil je v kombinácii čiernej koženky, ktorá skvele ladí k ostatným farbám.

Set je zložený zo 2 kabeliek. Väčšia kabelka Desigual má hlavné vrecko na zips. Vnútri 2 menšie vrecká na drobnosti a 1 malú na zips. Na prednej a zadnej strane sú potom ďalšie 2 malé vrecká na zips. Kabelku možno nosiť v ruke alebo na ramene.

Desigual kabelka Tokyo Amanecer Desigual kabelka Tokyo Amanecer

Menšie Crossbody kabelka od Desigual má rovnako ako predchádzajúce hlavné vrecko na zips a vnútri sú vrecká na drobnosti. Na prednej strane je malé vrecko na patent a na zips. Na zadnej strane je voľná väčšie vrecko bez zapínania. Kabelka je určená pre nosenie cez rameno vďaka nastaviteľnému popruhu.

Desigual kabelka Brooklyn Amanecer Desigual kabelka crossbody Brooklyn Amanecer

Ďalším doplnkom v rovnakom kryštálovom motívu je peňaženku. Zapínanie je po obvode na zips. Vnútri je peňaženka členená na niekoľko vreciek. Uprostred má priestor na mince a priehradky na karty. Tých je celkom 12. Na zadnej strane peňaženky je malé vrecko na zips.

Desigual peňaženka Zip Around Amanecer Desigual peňaženka Zip Around Amanecer

Posledným doplnkom v tomto sete je šatka značky Desigual . Rozmery sú 110x195cm.

Desigual šatka Amanecer Desigual šatka Amanecer

Súčasťou kryštálového setu sú aj šaty. Tie majú asymetrický strih a na ľavom boku riasenie, ktoré dodáva šatám eleganciu a šmrnc. Šaty majú krátky rukáv a véčkový výstrih. Materiál je prijemný a pekne sedí na tele.

Desigual šaty Mildred Desigual šaty Mildred

Tak si sami poskladajte tento kryštálový set na Different.cz a buďte stále s nami Different;)

Publikoval: Team Different

Páčil sa vám článok?