Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Luxusní kabelky Tommy Hilfiger

  %01. %11. %2017      Zo sveta módy

Čo vás napadne ako prvé, keď sa povie Tommy Hilfiger ? Stavíme sa, že džínsy a nečudujem sa, pretože džínsy, vtedy klasické zvonové nohavice boli prvým produktom, ktorým Hilfiger začal. Lenže už tomu nie je dávno tak. Módna značka Tommy Hilfiger vás oblečie od hlavy až k päte vrátane štýlových módnych doplnkov. A na to sa v tomto článku zameriame. Na kabelky.

Ale aby to nebola nuda, rozhodli sme sa, že vám povieme rozprávku O kúzelnej kabelke.

Bola raz jedna dievčina, ktorá prišla do obchodu s kabelkami a bola natoľko okúzlená tým obrovským výberom, farbami a tvarmi, že sa nemohla rozhodnúť. Pretože mala našetrené peniaze presne na jednu takú, dala si na výbere veľmi záležať. Skúšala si kabelku pred zrkadlom a v hlave si premietala svoj šatník, aby si vždy zdôvodnila, že táto farba je univerzálny, a tak sa jej bude hodiť ku všetkému.

Kabelku zaplatila a odišla z obchodu. Prišla domov, otvorila svoju šatníčku plnú pokladov a so zdesením v očiach zistila, že sa jej kabelka nebude hodiť k topánkam, ktoré si nedávno kúpila. Vedela však, že si ďalšie kabelku zaobstarať nemôže, a tak tam sedela a začala plakať a plakala a plakala a zrazu sa jej zjavil škriatok, ktorý vzal novú kabelku, odopol zips klopy, klopu pretočil a kabelka dostala podobu, ktorá sa jej k novým topánkam perfektne hodila. Dievča neverila svojim očiam škriatkovi poďakovala a skala šťastím po celej skrinke s oblecenim.

Ešte stále čítate? Sme radi, že vás rozprávka zaujala a teraz realita! Milé dámy dovoľte, aby sme vám predstavili luxusné multifunkčné kabelky Tommy Hilfiger . Kabelky, ktoré majú klopy na zips, ktoré sa dajú odopnúť, pretočiť a zase pripnúť tak, že každá strana je inak farebná, a tak môžete ľahkú meniť dizajn podľa outfitov. A teda namiesto jednej kabelky máte dve. Táto multifunkčná kabelka Tommy Hilfiger má na klope sponu na patent, ktorú ľahko pretočíte, akonáhle sa rozhodnete pre vhodnú farbu. A viete čo, presvedčte sa samy. A páni vy sa tiež pozerajte, môže to byť pre vás tiež skvelý tip na darček.

Otočná klopa, ale nie je všetko. Kabelky sú rôzne a môžete im potrebné meniť tvar, držadlá a nosiť ich tak na viacero spôsobov. Fantázii sa medze nekladú. Hlavné je, aby vám to vyhovovalo a viete, čo je na multifunkčných kabelkách podľa nášho názoru najviac different? Že za cenu jednej, máte kabelky dve, alebo tri a svoje veci z nich nemusíte vyberať, a tak je zabúdať. A tak si jednoducho myslíme, že multifunkčné kabelky sú absolútnou top!

kabelka Tommy Hilfiger

kabelka Tommy Hilfiger

kabelky Tommy Hilfiger

kabelka Tommy Hilfiger

kabelka Tommy Hilfiger

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?