Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Luxusné kabelky - kabelky, ktoré spĺňajú tie najvyššie požiadavky

  %23. %10. %2017      Zo sveta módy

My nedostávame KABELKY ako úplatok. Nikto nám ich nehádže do hniezda. Nikto nám je populisticky nenaslibuje. My si radosť robíme samy. Pretože sme férové ženy, ktoré vie, že si občas krásny luxusné kabelky jednoducho zaslúžia.

dámske kabelky


A tak nás trápi jediné dilema: Kúpiť si pár kociek MASLA alebo novú kabelku Desigual ? ;) No, asi by nás malo trápiť skôr to, pre akú značku sa máme rozhodnúť, pretože na našom eshope je výber naozaj z nepreberného množstva značiek. Navyše väčšina značiek tento rok prišla s úplne dokonalým nápadom a ponúka kabelky multifunkčné.

Originálne kúsky až zo slnečného Grécka ponúka napríklad značka Doca ! Luxusné a viac známe, zase značka Tommy Hilfiger alebo Calvin Klein . Tieto kúsky by vo vašom ,, kabelkovníku "rozhodne chýbať nemali.

kabelky Desigual

Desigual už nie je len tá neobyčajná značka s divokými vzormi. Značka nadobúda luxusného statusu, pretože predstavuje kúsky decentné, oveľa viac umiernené a hlavne vychytané. Tak ako predstavte si, že si zaobstaráte jednu kabelku a máte vlastne kabelky tri, no nie je to sen? Nie je! Také naozaj existujú a my ich máme skladom v rôznych farbách, prevedeniach as rôznymi motívmi.  

multifunkčné kabelka Desigual

 

Kabelky Calvin Klein

To isté platí u kabeliek Calvin Klein, ktoré nie sú s týmto multifunkčným trendom pozadu a navyše podliehajú aktuálnym módnym trendom, ktoré nepochybne dostávajú nálepku ,, nesmrteľné ". Ide o kolekciu metalických farieb, žíhaných prvkov, ale aj jednofarebných modelov.kabelka Calvin Klein

 

Kabelky Tommy Hilfiger

Aj Tommy Hilfiger predstavuje multifunkčné kabelky, napríklad tie s výmennou chlopňou, ak chcete monochrome dizajn, pretočte si klopu a kabelku máte jednofarebnú. Ak sa vám farba klopy na druhej strane hodí k topánkam, pretočte klopu a máte postarané.

kabelka Tommy Hilfiger

P sst! Až do stredajšej polnoci vám ku každej kabelke pribalíme tašku Desigual ako DARČEK;) Akcia platí do 25.10.2017 alebo do vypredania zásob.

A ak túžite po niečom naozaj ,, different! "Nechajte sa inšpirovať napríklad týmto videom.

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?