Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Leto jedine v šatách Desigual

  %05. %06. %2019      Zo sveta módy

Leto klope na dvere a s ním aj naša túžba obliecť si krásne šaty. Vybrať tie pravé, ale často býva oriešok. Chceme príjemné, pohodlné, krásne strihom, farbami aj vzormi, skrátka a dobre také, v ktorých budeme vyzerať aj cítiť sa skvele.

A pretože nie každú z nás baví preberania sa desiatkami stojanov v obchodných domoch, pomôžeme vám. Tu sú TOP šaty značky Desigual na leto 2019, ktoré sa nezadržateľne blíži!

šaty Desigual

Maxi šaty pristanú každej žene, naozaj!

Vyberte si čierne alebo biele s farebnými kvetmi, tropickými motívmi alebo mandalami, ktoré sú pre značku Desigual tak typické. Šaty sú ľahučké, rozviate, zapínacie na gombíky alebo zavinovacie. Môžete si ich obliecť na letnej dovolenke cez plavky, ale aj len tak do mesta, práce alebo na rande.

Maxi šaty Desigual

Chcete žiariť ako slnko na pravé poludnie?
Siahnite po žltých odtieňoch.

Zvýrazní vaše opálenie aj vašu jedinečnosť. Lichotivý strih s výstrihom do "vé" a áčkovou sukňou alebo asymetrické predĺženej šaty ležérneho typu? Ktoré vás oslnili viac?

žlté šaty Desigual

Desigual šaty, ktoré by vám závidela aj Červená Čiapočka? Áno!  

Výrazná červená pristane brunetkám, blondínkam aj ryšavkám, pôsobí sexi a šmrncovne, stačí len zvoliť vám sadnúci strih a môže sa vyraziť oslňovať svoje okolie.

červené šaty Desigual

Túžite uvidieť podmorský svet, ale na potápanie úplne nie ste? Potom si ho užijete v šatách Desigual s rybičkami a pokladmi oceánu. Strihy, ktoré dajú vyniknúť vašim prednostiam žiaria odtieňmi modrej a hodia sa nielen na letnú dovolenku.

Desigual šaty

Publikoval: Katka Kocandrlova

Páčil sa vám článok?