Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

LETNÉ TOPÁNKY, KTORÉ MAJÚ ŠTÝL

  %07. %05. %2020      Different TV CZ / SK

Sme Differenta, a preto je potrebné sa na jednotlivé veci pozerať aj z iného uhla pohľadu. V dnešnom dieli Differenta TV sme sa zamerali hlavne na detail. Na detail neodolateľných jarných/letných tenisiek. A viete prečo? Pretože už je najvyšší čas urobiť si menšiu radosť a pripraviť sa na teplé a slnečné dni, ktoré nás v nasledujúcich dňoch a týždňoch čakajú.

Horúcou novinkou, ktorú si istoiste zamilujete, sú tenisky Skechers. Sú pohodlné,moderné a hlavne sú kvalitné. Značka Skechers vznikla v roku 1992 v Amerike, konkrétne v Kalifornii. Odvtedy neprestáva svet udivovať a každým krokom, ktorý urobí, sa stáva viac a viac populárnejšou. No povedzte sami!

Tenisky Tommy Hilfiger? Žiadny problém. Tieto nezvyčajné, dizajnové tenisky zaujmú každého okoloidúceho. Sú to tie pravé Differenta topánky, ktoré sa neboja vystúpiť z radu a ukázať, že aj iný pohľad môže priniesť svoje ovocie.

Ani značka GUESS nezaváhala a dizajnéri si na novej kolekcii dali naozaj záležať. Každý kúsok jednotlivých párov tenisiek je do detailu premyslený. Či už sa jedná o šnúrky, zvýšenú platformu alebo farebné kombinácie, musíme dať klobúk dole a žasnúť nad týmito kúskami.

Ďalšou značkou... Alebo nie :) Nechajte sa prekvapiť, aké ďalšie tenisky sme si pre vás pripravili. Pohodlne sa usaďte, pretože to bude jazda!

 TRENDY DÁMSKE TOPÁNKY

Publikoval: Martin Špeta

Páčil sa vám článok?