Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Letné cestovanie so štýlom

  %07. %06. %2016      Zo sveta módy

Júnové teploty, slniečko aj letné búrky hlási, že obdobie tých najbláznivejších plánov a nekonečné energie je tu. Spolu s letom máme samozrejme spojené aj cestovanie kamkoľvek, kam nás to láka alebo kde to máme skrátka najradšej. Či sú to pláže, hory alebo historické mestá, jedno majú všetky miesta, do ktorých chcete cestovať, spoločné. Všade chceme byť štýlové. A pretože ste different, vieme, ako vám poradiť;)

Začnime pekne z tej praktickej časti. K cestovanie je rozhodne potreba batožinu, a tak sa vám bude rozhodne hodiť úžasná a pestrofarebná cestovná taška na kolieskach od Desigual. Naše akcie tašky zadarmo k väčšiemu nákupu síce už skončila, ale aj tak si ju môžete zaobstarať. A vážne stojí za to;)

Pokiaľ ale na vaše cestovanie bude stačiť batoh, tak rozhodne štýlový. Aj taký my totiž máme. Naskladnili sme totiž krásnu novinku od gréckej značky Doca . Spolu s úžasnými, metalickými kabelkami máme totiž aj štýlové a trendy batohy. Tie si zamilujete nielen vďaka ich nádhernému dizajnu, ale aj veľké praktickosti.

Doca a Melissa A teraz sú na rade vaše nohy! K tomu batohu sa totiž neodolateľne hodí krásne sandálky alebo balerínky milovaných topánok Melissa . Zvlášť potom tie v rovnakom odtieni ako je batoh Doca. No povedzte sami, nie je to dokonalosť? S takými doplnky bude vás outfit vyzerať skvele v samotnom, rozpálenom centre Ríma aj na kolonáde v akomkoľvek letovisku.

Vzdušné a praktické kraťasy na leto? Keď sa vám práve nehodí sukne alebo šaty, tak po nich rozhodne do svojho kufra siahnete. O to viac, keď sú tak nádherné. Štýlové sú napríklad tie od holandskej značky Scotch & Soda, pretože sú nielen nádherné, ale tiež ľahké, vzdušné a z krásneho materiálu.

outfit leta

Potom už chýba k dokonalosti len doplnky. Do horúcich letných dní neodoláte štýlovému klobúku Doca a svoj outfit radi doplníte o originálne šperky rovnakej značky.

Leto skrátka začína a vy nemáte jediný dôvod na to, aby ste si ho neužili na plno! A aj keď je to občas zložité, tak skúste vypnúť, hodiť za hlavu starosti a užívajte si ten moment rozpáleného, voľného dňa. Pretože vás môže napadnúť čokoľvek a to čokoľvek tiež môžete zrealizovať. Je to len váš život a len vaša leto;) Tak buďte different!

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?