Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Legenda s názvom Calvin Klein

  %16. %11. %2015      Zo sveta módy

Spodná bielizeň Calvin Klein je už takmer 50 rokov na svete. Za nedlho bude oslavovať jubileum a my sme sa rozhodli, že by táto značka na našom eshope nemala chýbať. A pretože sa blížia Vianoce, darujeme Vám prvý tip na luxusný darček ...

Značka Calvin Klein predstavuje niekoľko produktov - od oblečenia, po doplnky, topánky alebo dámske a pánske spodné prádlo . Do histórie fashion značiek sa zapísala v roku 1968, kedy sa stala pre celý svet skrátka legen ..... Darna! A keďže sa hovorí, že kto nemá v bielizníku aspoň jedinej nohavičky alebo boxerky od tejto značky nie je pravým mužom alebo ženou. Áno, je to tak trochu nadsázka, ale aj napriek tomu sme sa rozhodli, že túto značku pre vás - páni a dámy zahrnieme do nášho širokého portfólia. Novo totiž na našom eshope www.different.cz môžete nakupovať značku Calvin Klein.

Spodná bielizeň Calvin Klein je vyrobené z prvotriedneho materiálu. Je jemné, tenké, príjemné na dotyk a neskutočne pohodlné. Dominantným prvkom je populárny guma s logom značky, ktorá taktne ,, vytŕča "z nohavíc alebo Jeana. Calvin Klein je štýl, ktorý snáď nikdy nevyjde z módy, tak sa nechajte inšpirovať a Zabehnite na náš eshop do značky CK .;)

Spodná pádlo Calvin Klein. Zdroj: Different.cz

Spodná pádlo Calvin Klein. Zdroj: Different.cz

Spodná pádlo Calvin Klein. Zdroj: Different.cz

My sme si bielizeň od Calvina Kleina zamilovali, zamilujte si ho aj vy;)

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?