Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Last Minute nákup plaviek

  %13. %08. %2019      Zo sveta módy

Chystáte sa na Last Minute dovolenku? Potom aj nákup plaviek bude tak trochu Last Minute! Žiadne strachy, máme ich pre vás na sklade, takže ich stihnete zabaliť včas.

plavky Desigual

Dámske plavky Desigual, Calvin Klein alebo Tommy Hilfiger sú každé iné, jedno majú ale spoločné. Skvele sadnúce strihy, ikonické logá a neodolateľný dizajn, ktorý si zamilujete vy aj tí čo, ich na vás uvidia.

plavky Calvin Klein

Vrchné diely môžete vyberať tie bez zapínania, na šnúrky alebo s prackou a spodné diely v klasickom nohavičkovom strihu, niektoré so šnúrkami alebo s efektívnymi prestrihmi.

Nechýbajú ani výrazne nápadité modely, napríklad so sieťovinou alebo jednodielne plavky, ktoré sú už niekoľkú letnú sezónou Top, takže ak sa ich nebojíte a ste ochotná oželieť opálenie niektorých častí tela, choďte do nich! Pôsobia viac sexy, než sa môže zdať.

jednodielne plavky Desigual

Zabudla vaša drahá polovička, že aj on sa musí v niečom kúpať a staré obnosené plavky už mu baliť nehodláte? Kúpte mu pánske plavky Calvin Klein či Tommy Hilfiger, v pohodlnom prevedení, nielen na plávanie a slnenie, ale aj na vyvádzanie na pláži - verte, že nimi nahradí aj kraťasy a nebude ich chcieť dať dole po celé leto.

pánske plavky

Publikoval: Katka Kocandrlova

Páčil sa vám článok?