Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

LÁSKA K MÓDE V PODOBE DIFFERENTA DESIGN

  %13. %02. %2019      Different TV CZ / SK

DIFFERENTA DESIGN

Naša aj vaša láska. Náš splnený sen v podobe vlastnej značky. Naše malé Differeťácké bábätko. To všetko a omnoho viac je módna značka Differenta Design ❤️

Za desať rokov v móde sme toho videli už pomerne dosť. Videli sme naozaj nádherné kúsky, ale aj tie menej podarené. Už desať rokov pre vás vyberáme tie nejlepšie a najkrajšie módne kúsky, ktoré nám svet ponúka. Preto sme sa jedného dňa rozhodli, že vytvoríme to najlepšie z nás. Značku, ktorá bude reprezentovať Differentu. Kúsky, ktoré budú priamo od nás pre vás.

Differenta Design je naozaj jedinečnou záležitosťou a myslíme si, že sa v nej každý a každá z vás nájde. Značka sa nebojí vtipu a hlavne originality. Vždy sa snaží niečím zaujať a prekvapiť. Napríklad naše prvé tričká obsahovali tie najlepšie hlášky, ktoré naozaj zľudoveli. Pre príklad si musíme uviesť hlášku "Tatínek vám vyhlásí válku" z naozaj krásnej rozprávky S čerty nejsou žerty. Alebo "Nedělej Zagorku" - tá je obvzlášť podarená. A tiež nesmieme zabudnúť na legendárnu hlášku Standy Řezáča "Majn taktit zkusit šušn", tá je u vás naozaj najviac obľúbená.

Ako šiel čas, napadlo nás, že sa môžeme vydať na ďalšiu cestu a vytvoriť o niečo viac fashion kúskov. Preto vznikla úplne nová kolekcia Differenta Design, ktorá je naozaj jedinečná. Nájdete v nej zmes rôznych štýlov, ktoré majú rady všetky vekové skupiny. Máme šaty, mikiny a čiapky pre dámy. Máme ale aj luxusné kúsky pre pánov v podobe mikín.

A čo viac? To už vám povie Milan a Šimča v našom diele DifferentTV. Sme radi, že ste s nami.

 

ŠATY DIFFERENTA DESIGN

Publikoval: Martin Špeta

Páčil sa vám článok?