Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Kuchynské doplnky Desigual sú sen každej štýlové gazdinky

  %27. %04. %2015      Zo sveta módy

Jar je cítiť všade okolo nás, trávime viac času vonku, slnečné lúče sa do nás opierajú a všetko je zrazu viac farebné. Kto by toto nemal rád ?! A presne taká krásne jarné a svieži je nová kolekcia Desigual Living , čo sú bytové doplnky. Dnes si predstavíme kolekciu kuchynských doplnkov Desigual, ktorá je tak úžasná, že my ženy už z tej kuchyne nebudeme chcieť vôbec odísť :)

Sety sú robené vždy po 3 veciach. Kuchynská zástera Desigual, kuchynská podložka a kuchynská rukavice Desigual, a tak krásne zladíte všetko v jednom.

Prvým setom je roztomilý biely s čiernymi bodkami a farebnými kvetmi s názvom Desigual Polka Dots. Set je obojstranný az druhej strany razom vykúzlite inú decentnejšie variantu. Zástera má univerzálnu veľkosť a zaväzuje sa za krkom a v páse. Rukavice je určená pre nosenie na pravej ruke, ale vďaka motívom na druhej strane je možné ju nosiť aj na ľavej.

Desigual set Polka Dots Desigual set Polka Dots

Ďalšia farebnú variantom je veselá kvetinová s prúžkami a motívy tropických kvetov na bielom pozadí. Zástera Desigual má na hrudníku niekoľko farebných ozdobných gombíkov. Tento set s názvom Jungle, Vám v kuchyni vytvoria skutočnú džungli :)

Desigual set Jungle Desigual set Jungle

Pre milovníčky typických motívov Desigual je to pravé toto pestrofarebné prevedenie so vzormi a geometrickými motívmi s názvom Moon.

Desigual zástera Moon Desigual zástera Moon

Už štvrtým setom v poradí z novej kolekcie kuchyňkých vecí značky Desigual je toto nežné prevedenie Cadaques vo svetle ružových odtieňoch s motívmi ruží.

Desigual kuchynská podložka Cadaques Desigual kuchynská podložka Cadaques

Posledným kuchynským setom je táto zástera, rukavice a podložka v marhuľových odtieňoch s kontrastujúca modrou farbou s typyckým vzorom mandál.

Desigual set Mandala Desigual set Mandala

Tak Nespomínajte na kuchyňu a osviežte si jarnými vzory z novej kolekcie Desigual to krásne miesto, kde sa rodia milónov chuťou! Buďte different s Different.cz !

Publikoval: Team Different

Páčil sa vám článok?