Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Košeľové šaty ako módny trend!

  %06. %07. %2018      Zo sveta módy

S košeľovými šatami sa tento rok doslova roztrhlo vrece a nie je sa čomu diviť. Sú príjemné, pohodlné a môžete ich nosiť na akúkoľvek príležitosť. Navyše pristanú každej postave. Pokiaľ vo vašom šatníku aspoň jedny visia a vy ich nenosíte, pretože neviete ako, potom si pozorne prečítajte tento článok. Poradíme vám totiž, ako na to.

košeľové šaty

Ako nosiť košeľové šaty?

Výhodou košeľových dámskych šiat je to, že ich môžete nosiť na rôzne spôsoby. My vám poradíme ideálne tri, s ktorými rozhodne nešliapnete vedľa. V prvom rade môžete košeľové šaty nosiť prepásané, rôznymi opaskami, šatkami alebo čímkoľvek, čo vás napadne. Záleží na tom, do akého štýlu ich budete chcieť ladiť. Prepásané šaty podčiarknu vaše ženské krivky a vytvoria dojem elegantného outfitu v kombinácii s elegantnými lodičkami alebo balerínkami.

košeľové šaty

Ďalším spôsobom ako košeľové šaty nosiť, je na športový štýl, napríklad s nohavicami alebo na voľno. Šaty môžete nosiť úplne zapnuté, alebo rôzne rozopnuté a sčasti zastrčené do nohavíc, sukní. Obuť si k nim môžete tenisky alebo napríklad slide šľapky. Verte nám, že budete vyzerať úplne skvele.

košeľové šaty Scotch & Soda

Tretím spôsobom nosenia je magické vrstvenie. Nebojte sa vrstviť, to totiž nikdy z módy nevyjde. Či už zvolíte top alebo napríklad bavlnené šaty na telo pod košeľové šaty. Ale aj vestu alebo sveter cez šaty. Skrátka a dobre, nebojte sa si s outfitom trochu pohrať.

košeľové šaty

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?