Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

KOLEKCIA DESIGUAL ŠPORT

  %15. %04. %2019      Different TV CZ / SK

ŠPORT DESIGUAL

Krásy prírody už sa pomalými krôčikmi derú von a to znamená jediné. Začína ideálny čas pre športové aktivity a predstavenie športového oblečenia značky Desigual. HIP HIP, HURÁ!

Z najnovšej kolekcie Desigual Šport sme si pre vás pripravili tri podkolekcie, ktoré od seba rozpoznáte odlišnými vzormi a dizajnmi. Tiež vám ukážeme jednotlivé kombinácie farieb ako je modrá a fialová alebo tmavo modrá a oranžová a nesmie chýbať aj krásne svetlo modrá.

Farby sú jedna vec, ale vzory. Vzory z týchto kúskov robia ozajstné unikáty. V aktuálnej kolekcii nájdete ako tropické, tak aj kvetinové vzory, ktoré sú naozaj Differenta.

Kolekcia Desigual Šport vám okrem najlepších výkonov zaručí aj to najväčšie pohodlie. Hodí sa ako k väčším športovým výkonom, tak aj pre vaše voľnočasové aktivity. Vyberať si môžete kúsky z funkčného materiálu aj z bavlny.

A akú múdrosť dnes zvolíme na záver? Športom ku zdraviu a športu zdar! Nenechajte si ujsť krásy prírody. Vrhnite sa von. Prečistíte si hlavu a starosti hodíte za hlavu.

DESIGUAL

Publikoval: Martin Špeta

Páčil sa vám článok?