Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

KeepCup - praktické hrnčeky so štýlom

  %19. %01. %2016      Different TV CZ / SK

Je ráno, Vy v sebe hľadáte tú správnu pozitívnu energiu a vyrážate do práce ústrety ďalším denným úlohám. Čo Vám pri takejto ceste do práce môže pomôcť? Čo Vám zlepší deň? Čím svoje telo naštartujete? Predsa svoju obľúbenú kávou či čajom. A nie je nič jednoduchšie, ako si vybrať štýlový hrnček, ktorý vyčarí úsmev na Vašej tvári každé ráno.

Reč je o hrnčeka menom KeepCup. Tomuto hrnčeka je venovaný ďalší diel našej Different TV a my musíme hneď na začiatku povedať, že sme strašne radi za túto značku. Vieme, že nás baví farby a štýl týchto hrnčekov, ale tiež milujeme myšlienku záchrany sveta. S hrnčekom KeepCup sa totiž zároveň aj lúčime s plastovými či papierovými tégliky "Coffee to go". Zájdite do Vašej obľúbenej kaviarne pri ceste do práce a na miesto ich hrnčeka im podajte ten svoj, štýlový KeepCup. :) Budete nielen v kurze, ale aj svojim malým krôčikom podporíte svet. A to sa predsa oplatí!

V diele nájdete základné informácie o hrnčeka KeepCup, ktoré Vás skrátka donúti milovať hrnček ešte skôr, než dorazí k Vám domov. Vďaka skvele vynalezenému uzáveru je veľmi praktický, navyše štýlový prúžok gumy okolo tela hrnčeka Vás ochráni pred popálením od horúceho nápoja.

V ponuke máme veľkosti hrnčekov Large, Medium, Small a v niektorých limitovaných edíciách aj Extra Small, to pre tých z Vás, ktorí si potrpia na malú, za to silnú kávu. :)

Vieme, že Vás zaujala myšlienka štýlového pitie kávy aj po ceste do práce a záchrana životného prostredia rovnako ako nás. :) A preto tiež veríme, že si vyberiete ten svoj skvelý KeepCup. Pozrite sa najskôr na náš nový diel Different TV, nechajte sa nalákať a potom už len vyberajte.

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?