Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Keepcup - hrnček, čo rozžiari deň

  %07. %12. %2015      Zo sveta módy

V dnešnej modernej dobe sa ráno ani nedopravíme do práce, bez toho aby sme si nepřivoněli k čerstvej káve. A ak ste tiež rovnako závislí, veľmi dobre viete, že z toho Vášho obľúbeného hrnčeka Vám káva alebo čaj chutí skrátka najviac. A tak pre Vás máme skvelú správu. Prinášame totiž nové hrnčeky, ktoré Vám spríjemnia každý všedný deň. Keepcup totiž nie je len tak obyčajný hrnček ...

Plastový (polypropylén bez BPA) hrnček so silikónovými doplnkami vznikol hlavne za účelom ochrániť prírodu. Výrobcovia hrnčekov si totiž v roku 1998 povedali, že už bolo dosť plastových a papierových kelímkov na jedno použitie. Neskôr sa z týchto nápaditých a farebných hrnčekov stal ale väčšie fenomén, než vôbec očakávali.

Tieto netoxické a ekologické hrnčeky sa vyrábajú v niekoľkých farebných variantoch, ktoré by ste si mnohokrát nevedeli ani predstaviť, avšak nejakým zvláštnym kúzlom sa práve také pastelové farby k sebe náramne hodia a urobia Vám tak radosť každý deň. Na výber máte zo štyroch veľkostí a to extra malé, malé, stredné a veľké, a tak si môžete do svojho obľúbeného hrnčeka urobiť ako malú, čiernu kávu, tak napríklad aj sladké a veľké latté.

Obľúbenosti sa tieto hrnčeky ale neteší len vďaka svojmu materiálu a farbám, ich praktickosť stojí určite tiež za reč. V Keepcupu Vám vydrží horúci nápoj zhruba o tridsať minút dlhšie, než v obvyklom hrnčeku, navyše silikónové uzatváranie Vám môže zaručiť, že sa hrnček len tak nevyleje. Hrnček sa zmestí do väčšiny kávovarov, môžete ho dávať do mikrovlnky i umývačky.

Na najrôznejších sociálnych sieťach môžete vidieť, že Keepcup sa stal veľkým fenoménom v niekoľkých krajinách sveta. Ľudia si svoje Keepcupy (hlavne pohľad zhora na uzatváranie) fotí pri ceste do práce, na pracovnom stole medzi papiermi aj na prechádzke a ukazujú tak, že aj "malá plastová drobnosť" dokáže spríjemniť deň.

A Vy ešte váhate? Urobte si radosť a kúpte si jeden, ktorý vyhovuje priamo Vám. Sľubujeme, že s Vami bude každé ráno a prinesie Vám to najlepšie, čo môže - Vašu rannú kávu. Navyše konečne môžete vystúpiť z davu a mať svoj nevšedný a veselý hrnček, ktorý sa bude všetkým páčiť. Buďte trochu different. ;)

Zdroje fotiek: Pinterest.com

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?