Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Keep Cup - termohrnčeky, ktoré majú zmysel

  %26. %10. %2018      Zo sveta módy

Coffee to go, čaj pre zahriatie v chladných dňoch, vianočné svařák na ceste mestom?
Horúci nápoj do téglika, ktorý po použití jednoducho zahodíte - jednoduché, rýchle, ale neekologické!

Ročne sa do celého sveta vyrobí približne 500 miliárd plastových téglikov, ktoré bezmyšlienkovite vyhadzujeme ... Zamyslime sa ... V Austrálii sa zamysleli už dávno a vrhli sa na výrobu téglikov / hrnčekov, ktoré môžeme na svoje obľúbené nápoje používať zas a znova a uľahčiť tak trochu životnému prostrediu.

neekologické plastové tégliky

Keep Cup je štýlový termo hrnček, aj keď nie doslovne - váš nápoj v ňom vydrží teplý o 20-30 minút dlhšie, nie dlhé hodiny. Jeho existencia je predovšetkým ekologická, preto, že vo svete každým zakúpeným hrnčekom značky Keep Cup klesá spotreba obyčajných plastových téglikov.

Je vyrobený z polypropylénu alebo skla, neobsahuje BPA a nie je toxický. Nemusíte sa báť dať ho umyť do umývačky alebo ohriať do mikrovlnky.

Vyberať môžete z niekoľkých rôznych veľkostí a rozsiahlej ponuky farebných kombinácií. Nechýba ani originálny limitovanej edície. ktoré sa zapáči svojim dizajnom na prvý pohľad.

Keep Cup Large

Keep Cup Star Wars

Keep Cup Medium

Už ste vybrali ten svoj? Ak nie - vyberajte na https://www.different.cz/keepcup .

Predsa len, s Keep Cup hrnčekom budete vyzerať štýlovejšie, než s obyčajným kelímkom a okrem teplého nápoja v ňom, vás bude hriať aj príjemný pocit, že ste urobili niečo pekné pre naše životné prostredie.

keep Cup

Publikoval: Katka Kocandrlova

Páčil sa vám článok?