Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Módna Poradňa

Kedy je Black Friday 2017?

  %08. %03. %2017      Všeobecné otázky

Dobrý deň, tento rok som si najväčšiu radosť urobila 26. 11., kedy prebiehal Black Friday a ja som si zaobstarala svoju vysnívanú kabelku Desigual a veľa ďalších úžasných vecičiek z vášho eshopu. Vedeli by ste na aký deň vychádza budúci Black Friday 2017? Chcem byť na tento deň pripravená a nerada by som, aby mi do toho niečo vošlo, zakrúžkujem si tento deň do diára a nič ma nezastaví! A ešte jeden dotaz, prečo sa tento deň nazýva akurát Black Friday? Ďakujem za odpoveď.


Mária Svobodová

odpoveď

Milá Mária,

pohodlne sa usaďte, otvorte si diár a zvýrazňovačom si podčiarknite dátum 24. november 2017. Black Friday, alebo tiež čierny piatok, sa v USA a v Kanade nazýva udalosť veľkých zliav a výpredajov. Oslavuje sa koncom novembra, vždy deň po dni vďakyvzdania a považuje sa za začiatok predvianočnej nákupnej horúčky. V niektorých štátoch Severnej Ameriky je dokonca Black Friday sviatkom štátnym, zamestnanci tak majú voľno, aby mohli vyraziť na nákupy.

Mnoho ľudí tento deň považuje za predvianočnú nákupnú horúčku, ktorá sa šíri ako epidémia po celom svete a len málokto jej nepodľahne. Ani my samozrejme nezostávame pozadu a na tento deň pre vás, našich milých klientov, vymýšľame tie najparádnejšie akcie a zľavy.

Black Friday